Ağar, Depremzedeleri Dinledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen Elazığ ve Malatya'da incelemelerde bulunarak vatandaşların taleplerini dinledi.

Ağar, Depremzedeleri Dinledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen Elazığ ve Malatya’da incelemelerini sürdürüyor.

Bu kapsamda Milletvekili Ağar, deprem sonrası Elazığ’da incelemelerde bulunduktan sonra Malatya’ya geçerek depremde yıkım yaşanan Yeşilyurt ilçesinde mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Malatya’nın farklı bölgelerinde 6 gündür temaslarını sürdüren Milletvekili Ağar, Battalgazi ilçesine bağlı Bulutlu, Hisartepe, Alhanuşağı, Bahri, Düzyol, Pelitli, Tanışık ve Kamışta mahallelerini ziyaret etti.

Ağar, Depremzedeleri Dinledi

ACİL İHTİYAÇLAR ELAZIĞ’DAN KARŞILANDI
Malatya'da mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Ağar, depremzedelerin taleplerini dinleyip ilgili birimlere iletti. Deprem bölgesindeki yardım faaliyetleriyle yakından ilgilenen Milletvekili Ağar, acil ihtiyaç olan bazı talepleri Elazığ’dan karşılanmasını sağladı.

Ağar, deprem nedeniyle evleri hasar gören vatandaşların geçici olarak konakladıkları Malatya Battalgazi Belediyesi Yeşilçam Sosyal Tesislerine de giderek, afetzedelerle buluştu.

ELAZIĞ’DA TAZİYE ZİYARETİ
Milletvekili Ağar, Kahramanmaraş’ta yaşanan depremde vefat eden Elazığlı Polis Memuru Mehmet Akat, eşi Eda Akat ve Kızı Elif Rabia Akat’ın taziyesine katıldı ve aile yakınlarına başsağlığı diledi.

Malatya’ya tekrar dönüş yapan Milletvekili Ağar, Yazıhan İlçesine giderek Belediye Başkanı Nevzat Öztürk ile görüştü, ilçedeki durumla ilgili bilgi aldı.

Ağar, Depremzedeleri Dinledi