Ağar, Depremzedelerle Biraraya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Kahraman Maraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen memleketi Elazığ'da hemşehrileriyle bir araya gelerek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ağar, Depremzedelerle Biraraya Geldi

AK Parti Milletvekili Ağar, AFAD Elazığ İl Müdürlüğü Koordinasyon Merkezine gelerek Vali Dr. Ömer Toraman Başkanlığında deprem sonrası başlatılan çalışmaların koordinasyonuna eşlik etti.

"DEVETİN TÜM BİRİMLERİ ARALIKSIZ ÇALIŞMAKTA"
Milletvekili Ağar, yaşanan deprem afetini devlet, millet olarak hep birlikte en kısa sürede ve en az hasarla atlatmayı temenni ederek, devletin tüm birimlerinin deprem bölgelerinde çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü kaydetti.Ağar daha sonra Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesine giderek, hasta ziyaretinde bulundu. Başhekim Prof. Dr Erol Keleş ile birlikte yatan hasta birimini ziyaret eden Milletvekili Ağar, hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletip, acil şifalar diledi. 

Ağar, Depremzedelerle Biraraya Geldi

AĞAR, DEPREMZEDELERİ ZİYARET ETTİ 
Milletvekili Ağar’ın ziyareti, hastalar ve yakınlarınca memnuniyetle karşılanırken yakınlarına da moral oldu. Gün boyu temaslarını sürdüren Milletvekili Ağar, akşam saatlerinde de Elazığ Yakup Kılıç Spor Salonu ve Çok Amaçlı Spor Merkezine gelerek depremden etkilenen vatandaşlarla bir araya geldi ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ağar, Depremzedelerle Biraraya Geldi