AK Parti'de Elazığ Buluşması

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile şehrimizde önceki dönem dönem görev yapmış belediye başkanı ve milletvekilleri, yeni dönem milletvekilleriyle AK Parti Genel Merkezinde biraraya geldi...

AK Parti'de Elazığ Buluşması

AK Parti Genel Merkezinde Elazığ Zirvesi yapıldı. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda eski ile yeni buluşması gerçekleşti. 

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut'un yaptığı paylaşımda, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Yeni dönem milletvekilleri; Prof.Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Siyasi ve Hukuk İşler Başkan Yardımcısı Av. Ömer Serdar,  Marmara Bölge Sorumlusu Tolga Ağar ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Genel Merkezinde biraraya gelerek; "tüm samimiyetimizle, enerjimizle ve birikimimizle çalışmaya devam edeceğiz.” denildi.

Söz konusu yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi;

"AK Kadrolar olarak liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde birlik ve beraberlik içerisinde gönül gönüle aziz şehrimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Menzile kilitlenmiş ok misali, Türkiye Yüzyılı'nda Elazığ'ımızda hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için tüm samimiyetimizle, enerjimizle ve birikimimizle çalışmaya devam edeceğiz. Biz birlikte Elazığ ve ülkemiz için büyük bir gücünüz. Tüm arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum." 

AK Parti'de Elazığ Buluşması