AK Parti'de İstişare Toplantısı

AK Parti Elazığ İl Başkanlığında 'Yerel Seçim Süreci ve Teşkilat İçi İstişare Toplantısı' yapılarak, yerel seçimlerle ilgili istişare edildi.

AK Parti'de İstişare Toplantısı

AK Parti Elazığ İl Başkanlığında “Yerel Seçim Süreci ve Teşkilat İçi İstişare Toplantısı” yapıldı.

İl binasında gerçekleştirilen toplantıya İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş ve Mahmut Rıdvan Nazırlı, MKYK Üyesi, Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Av. Ömer Serdar ve teşkilat mensupları katıldı.

"AYNI GÖNÜL HAREKETİNİN NEFERİYİZ"
Görüş ve önerilerin de alındığı toplantıda konuşan İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Görevimiz, unvanımız farklı olsa da hepimiz aynı davanın mensupları, aynı gönül harekatının neferleriyiz. Bu harekette belediye başkanının yükü ne kadar ağırsa, belediye meclis üyesinin de yükü ağırdır. Bu harekette ilçe başkanı görevi kadar önemliyse sandık müşahidinin, mahalle temsilcisinin de görevi önemlidir. Hatta bu harekette genel başkanın sorumluluğu ne kadar büyükse il başkanının, milletvekilinin sorumluluğu da aynı derecede büyüktür. Bu bakımdan sahadaki uç beylerimiz olan teşkilat mensuplarımızın görüşlerine, tespitlerine, tavsiyelerine büyük önem veriyoruz. AK Parti Türk siyasetine halen yön veriyorsa, 84 milyonun umudu olmaya devam ediyorsa sebebi istişareye açık olmasıdır. İşte bu anlayıştan hareketle İl Teşkilatı olarak sürekli istişare toplantıları yapıyoruz. Güzel, anlamlı ve verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte de ve ve benzeri toplantılara devam edeceğiz. Ben bu duygularla toplantımıza katılan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.