AK Parti Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Elazığ il teşkilatının genişletilmiş danışma meclisi toplantısı yoğun bir katılım ile Yakup Kılıç Spor Salon'unda gerçekleştirildi...

AK Parti Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti İl Teşkilatının Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı Yakup Kılıç Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Milletvekili Sermin Balık, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, 26. Dönem Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, Eski Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, AK Parti’de görev almış isimler, meclis üyeleri, muhtarlar ve partililer katıldı.

''AK PARTİ BÜYÜK BİR DAVA HAREKETİDİR''
Açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım , “Teşkilatlarımızdan özellikle ricam; ev ev, kapı kapı gezerek halkımızla iç içe olun, sorunlarını dinleyin. Ve en önemlisi muhalefetin akşam yalan, sabah yalan bütün iftiralarının doğrularını sahada sizler anlatın. Bizler doğruları söylemezsek, onların yalanlarının ortada rahatça dolaşmasına müsaade etmiş oluruz. Bunu çok önesiyor, bu konuda daha hassas olmanızı rica ediyorum. AK Parti büyük bir dava hareketidir. Türkiye AK Partiyle birlikte 20 yılda büyük bir değişim ve dönüşüm sergiledi” şeklinde konuştu.

''VERDİĞİMİZ SÖZLERİ BİR BİR HAYATA GEÇİRİYORUZ''
Millet için daha güçlü bir gelecek kurma çabasında olduklarını ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise, “Bizlerde yerelde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu çizgi doğrultusunda tevazu, samimiyet ve gayretle memleket işi gönül işi diyerek şehrimizin bugünü ve yarınları için çok kıymetli adımları hep birlikte attık. Yaşadığımız 24 Ocak depremi ve pandemi sürecinin tüm olumsuzluklarına rağmen hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan ama, fakat, lakin demeden gayretle çalıştık ve rabbime şükürler olsun ki hemşehrilerimize verdiğimiz söZleri bir bir hayata geçiriyoruz. Bizlere bu aziz şehre hizmet etme lütfu ihsan ettiği için yüce rabbime sonsuz şükürler ediyorum” dedi.

''20 YILDA BÜYÜK ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELDİK''
Partisinin 20 yılda büyük zorlukların üstesinden geldiğini belirten AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık ise, “Bugüne kadar girdiğimiz bütün seçimlerden, bütün zorluklardan 15 Temmuz gibi bir beladan önce rabbimizin sonra milletimizin desteğiyle çıktık biz. Türkiye ve dünyada globalde büyük bir kriz için dünya hem küresel sigmanın hem de pandemi sürecini yaşarken elbette ki sıkıntılar yaşıyoruz ancak şu bir gerçek; eskiler Türkiye’deki sağlık sistemini çok iyi bilirler. Annelerini, babalarını, evlatlarının cenazesini alamıyorlardı” diye konuştu.

''TEŞKİLAT MENSUBUM AZICIK MORALSİZ''
AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut da, “Son dönemde benim yol arkadaşlarımın, teşkilat mensubu arkadaşlarımın çok kolay şekilde olaylardan etkilendiğine şahit oldum. Bu benim tespitim bugün aile içi toplantı yapıyoruz ve bunu burada konuşacağız. Biz bakıyorum ki benim teşkilat mensubum gelmiş azıcık moralsiz. Ne oldu diyorum sosyal medyadan bir haber duymuş, hemen suratı düşmüş, yüz ifadesi değişmiş. Ne oldu diyorum ‘işte Sayın Cumhurbaşkanımız Antalya’da çay attı’ diyor. Onlara diyorum ki şunu diyemediniz mi? Geç şu magazin haberini geç. Benim liderim yangın olduğunda ertesi gün Antalya’ya gitmiş mi? Gitmiş. Muğla’ya gitmiş mi? Gitmiş. Muğla’da trakgörü yanan amcamın elini tutmuş mu? tutmuş. Amca ‘senin traktörünü alacağım’ demiş mi? Demiş. Orada evi yanan insanların hepsine biz sizin evinizi yapacağız demiş mi? Demiş. Peki bu kadar büyük şeyi biz bir magazin haberinde, sosyal medya haberine kurban mı edeceğiz” diye ifade etti.