AK Partili Nazırlı'dan Yoğun Tempo!

14 Mayıs 2023 genel seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürmeye devam ediyor...

AK Partili Nazırlı'dan Yoğun Tempo!

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığlı kadınlara seslendiği konuşmasında, 21 yıldır Ak Parti’ye büyük bir destek veren kadınların, 14 Mayıs tarihinde de zaferin baş aktörü olacaklarını ve Türkiye Yüzyılı’nın inşasında kadınların önemli bir rol oynayacağını söyledi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, seçim çalışmaları kapsamında sık sık Elazığlı gençler ve kadınlarla bir araya geliyor. Şehrin büyük bir teveccüh gösterdiği Nazırlı, İstanbul ve Ankara siyasetinden kazandığı deneyimle birlikte 2023 seçimlerinin önemini her fırsatta dile getiriyor.

NAZIRLI, KURUMLARI  ZİYARET ETTİ
Aynı zamanda Elazığ’daki kamu kurumlarını da unutmayan Nazırlı, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile SGK İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Yaptığı ziyaretler kapsamında idareciler ve personellerle bir araya gelen Nazırlı, daha sonra Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü emekçileriyle buluştu. Nazırlı, “Elazığ'ı sokak sokak, cadde cadde güzelleştiren bu ekibe canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Partili Nazırlı'dan Yoğun Tempo!

"AK PARTİ'MIZ BİR GENÇLİK HAREKETİDİR"
Çalışmaları kapsamında Elazığlı kadınlar ile de bir araya gelen Milletvekili Adayı Nazırlı, burada kadınlara seslendiği konuşmasında önemli noktalara vurgu yaptı.

Nazırlı konuşmasında; “Değerli Elazığlı Hanımefendiler, AK Parti’mizin kurulmuş olduğu günden bugüne kadar vermiş olduğunuz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Kıymetli hanımefendiler, AK Parti’miz birçok açıdan birçok tanımlamaya konu olabilir. Gençlere sunduğu imkanlar ciheti ile AK Parti’miz bir gençlik hareketidir. Emeğe ve emekçilere verdiği destek ile bir emek hareketidir.  Vesayetle mücadelesi ciheti ile AK Parti, bir başkaldırı hareketidir. Ancak her şeyden öte kadınlarla birlikte Türk siyasetine damga vurması ve kadınların varlık mücadelesinde ortaya koyduğu muazzam destek ile AK Parti’miz aynı zamanda bir kadın hareketidir. Değerli Elazığlı Hanımefendiler, kadınlar bu toprakların herhangi bir değeri değil bizzat kendisidir. Kadınlar, bu toprakların bereketidir. Kadınlar, her alanda her durumda başarının mimarıdır çünkü kadınlar; varoluşun tınısı, istikbalin müjdecisi, 21 yıldır vermiş olduğumuz mücadelenin en ön safında yer alan dava kardeşlerimizdir. Kıymetli hanımefendiler, sizlerin desteklerine her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu bir dönemden geçiyoruz. 14 Mayıs, her bir ferdimiz için bir dönüm noktası olacaktır ve zafer sizlerin gayretleriyle kazanılacaktır. İnanıyorum ki Türkiye Yüzyılı, siz değerli kadınlarımızın merhamet dolu gönülleri, mahir elleri ve tartışılmaz kabiliyetleri ile kurulacaktır.” şeklinde konuştu.

AK Partili Nazırlı'dan Yoğun Tempo!