Akın'dan STK Ziyaretleri

AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Yavuz Akın, seçim çalışmaları kapsamında kentte faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Akın'dan STK Ziyaretleri

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Milletvekilliği seçimlerinden Elazığ’dan aday olan AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Yavuz Akın, seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Akın, Palu Derneği Başkanı Fadıl Ülgen, Harput Derneği Kazım Atıcı, Elazığ Çemişgezekliler Derneği Başkanı Gürkan Öztürk ve Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Karma Odası Hakan Albayrak'ı ziyaret etti.

Akın'dan STK Ziyaretleri

"KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Akın, ziyaretlere ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Sivil toplum kuruluşları ve esnaf odaları şehrin en önemli kurumlarıdır. Tabi bugünde seçim çalışmalarımız kapsamında, siyaset kurumunun da en çok birebir muhatap olduğu ve şehirdeki vatandaşlara köprü vazifesi görev stk'larımız ve odalarımızı ziyaret etmek istedik. Onların sıkıntılarını varsa yapılacak olan çözüm önerilerini dinledik. İnşallah göreve geldiğimiz takdirde hem Elazığ'ımızın hemde stk'larımızın emrinde olacağız. Bizlere kıymetli zamanlarını ayırdıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Akın'dan STK Ziyaretleri