'Allah Bağışlaya, Vekilimiz Hoştur'

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, ilimize özgü konuşmasıyla Elazığlıların sevgisini kazanan Raife Babaanneyi ziyaret etti.

'Allah Bağışlaya, Vekilimiz Hoştur'

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’da vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Milletvekili Bulut, son olarak kentteki ziyaretleri kapsamında sosyal medyada Elazığ’a özgü sözleri ile Elazığlıların sevgisini kazanan Raife Babaanne’yi evinde ziyaret ederek sohbet etti.

"ALLAH BAĞIŞLAYA VEKİLİMİZ HOŞTUR"
“Allah bağışlaya vekilimiz hoştur” diyen Raife Babaanne, Bulut’un size Cumhurbaşkanımızın selamını getirdim demesi üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik olarak da “kendisini severiz çoluk çocuğumuzun sahibidir” dedi.

'Allah Bağışlaya, Vekilimiz Hoştur'

MİLLETVEKİLİ BULUT'A MANİ SÖYLEDİ
Milletvekili Bulut’un ziyaretin dolayı oldukça mutlu olan Raife Babaanne, kendisine has üslubu ile Bulut’a mani söyledi.Samimi ve sıcak geçen sohbet sonrası açıklama yapan Bulut; “Samimiyeti, içtenliği, zerafeti ve bilgeliğiyle ünlü sosyal medya fenomeni Raife Babaanne’yi evinde ziyaret ettik. Kendisine hayır ve bereket dolu bir ömür diliyorum” dedi.

'Allah Bağışlaya, Vekilimiz Hoştur'