Altaş'tan Mahalle Sakinlerine Çağrı!

Kültür Mahallesi Muhtar Adayı Gazeteci Gülşah Altaş, 31 Mart'ta gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi mahalle sakinlerine önemli çağrıda bulundu.

Altaş'tan Mahalle Sakinlerine Çağrı!

Kültür Mahallesi Muhtar Adayı Gülşah Altaş, mahalle sakinlerine önemli çağrıda bulundu.Aylardır kendi mahallesinde seçim çalışmalarını yürüten ve mahalle sakinlerinden güzel tepkiler alan Altaş, Pazar günü gerçekleşecek seçimler için tüm mahalle sakinlerinin sandığa giderek oy kullanmalarını istedi. 

Gazeteci Gülşah Altaş, bir zamanların en güzel ve renkli mahallelerinden olan Kültür Mahallesi’nin yeniden eski canlılığına kavuşması adına bir oyun dahi önemine vurgu yaparak, tüm seçmenlerin demokratik haklarını kullanmaları ve oy için sandığa gitmelerinin önemine değindi. 

MAHALLEMİZİ HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ
Kültür Mahallesi’ni hak ettiği yere taşıyacaklarını kaydeden Gazeteci Gülşah Altaş, Pazar günü tüm seçmenlerin katılımıyla bir demokrasi şöleninin yaşanacağına vurgu yaparak, seçimlerin Kültür Mahallesi sakinlerine, ilimize ve ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni etti.

Altaş'tan Mahalle Sakinlerine Çağrı!