Arslan, Elazığlıların Bayramını Kutladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan bir Ramazan Bayramı'nı daha karşılamanın mutluluğunun yaşandığını ifade ederek bayramın, ruhuna uygun biçimde huzur, barış ve kardeşlik içinde geçirilmesini diledi.

Arslan, Elazığlıların Bayramını Kutladı Elazığ Güncel

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası BaşkanıArslan, mübarek ramazan ayının coşku içerisinde olanca güzelliği ve bereketi ile eda etmenin huzuru ve mutluluğunu yaşadıklarını belirttiği kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi.

Bayramlar yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günlerdir, bayramlar dargınlıklar ve kırgınlıkların unutulduğu, bireysel sevinçlerin ortak mutluluğa dönüştüğü günlerdir. Bayramlar, kucaklaşmak, kaynaşmak ve dargınlıkların ortadan kalkması için iyi değerlendirilmesi gereken fırsat günleridir.

Ramazan Bayramı, hepimiz için daha güzel günlerin habercisi ve müjdecisi olur inşallah. Bayramlarda yaşadığımız sevinç ve kardeşliğimizin daim olması dileklerimle, Elazığ iş dünyası adına tüm hemşehrilerimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu mübarek günlerin tüm insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum." dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom