Başarılı Spiker Ödüllere Doymuyor

Kanal Fırat Televizyonun başarılı haber spikerlerinden Furkan Dilaver 'Yılın En İyi Gece Haber Spikeri' ödülüne layık görüldü.

Başarılı Spiker Ödüllere Doymuyor

Türkiye’deki medyanın merkezi İstanbul’da, tarihi Şişli Tiyatro Salonunda Altın Başarı Ödülleri Töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen törene; medya, sanat ve iş dünyasından çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Törende; geneli ulusal medya çalışanları olmak üzere alanında en iyi olanlara başarı ödülleri takdim edildi. Seçici kurul değerlendirmesi ve halka açık oylamalar sonucunda alanında en iyilerin ödül aldığı törende özgün kategorilerde ödül verildi. Müzik dinletileriyle başlayan programda daha sonra ödül törenine geçildi.

DİLAVER ÖDÜLLERE DOYMUYOR
Elazığ’ın ilk canlı gece haber programı olan ve 7 yıldır aralıksız devam eden hafta içi her gece saat 23.00’te Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonlarından canlı olarak yayınlanan “Son Baskı” programının sunucusu Furkan Dilaver’e “Yılın En İyi Gece Haber Spikeri” ödülü takdim edildi.DİLAVER GECEYE KATILANLARI ELAZIĞ'A DAVET ETTİ
Ödülünü aldıktan sonra bir konuşma yapan Furkan Dilaver salondaki ünlü gazetecileri, spikerleri ve sanat camiasını Elazığ’a davet etti. Dilaver konuşmasında; “Biraz mikro milliyetçilik yapmak istiyorum. 24 Ocak ve 6 Şubat depremlerini yaşayan; ülkemizin, Doğu Anadolu Bölgesinin güzide şehirlerinden biri olan doğunun parlayan yıldızı, 4 bin yıllık geçmişiyle Harput’u barındıran, enfes bir kayak merkezi bulunan, çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış Palu ilçesinin bulunduğu, yemek çeşitliliği açısından Türkiye’nin en zengin ikinci mutfağına sahip olan ve YÖK tarafından Araştırma Üniversitesi seçilerek Türkiye’nin en iyi ilk 10 Üniversitesi’nden biri olan Fırat Üniversitesi’nin bulunduğu Elazığ’a sizleri davet ediyorum. Elazığ maalesef 24 Ocak ve 6 Şubat tarihlerinde 3 büyük depremi yaşadı. Sizlerin ilimize yapacağınız her bir ziyaret toparlanma aşamasında olan ilimiz için çok büyük bir moral olacaktır. Sizleri ilimize bekliyoruz. Bu ödülü de Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Yasemin Açık, Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık ve tüm ekip arkadaşlarım adına alıyorum” dedi.