Basın Camiasına Muhteşem Eser!

Elazığ'a kazandırdığı vizyon projeleriyle vatandaşların büyük takdirini toplayan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ilimize değer kazandırmaya ve şehri adeta yeniden inşa etmeye devam ediyor...

Basın Camiasına Muhteşem Eser!

Türkiye'nin en genç belediye başkanlarından olan, şehir için gecesini gündüzüne katarak çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmeye devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları seçim döneminde sözünü  verdiği projelerden biri olan ve ilimizin köklü basın camiasına büyük katkılar sağlayacak "Basın Müzesi" çalışmalarında sona gelindi...

Basın Camiasına Muhteşem Hizmet!

10 OCAK'TA HİZMETE AÇILMASI PLANLANIYOR
İlimiz Harpu'ta bulunan ve Başkan Şerifoğulları'nın talimatıyla Elazığ Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan Sağir Müftü Konağı, Elazığ'ın basın tarihine ışık tutacak bir müze haline dönüştürüldü.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde açılışı gerçekleştirilmesi planlanan ve Türkiye'de sayılı müzelerden biri olan Basın Müzesi profesyonel bir ekip tarafından tefrişatı tamamlanıp, en kısa sürede ziyaretçilerini ağırlayacak.

Basın Camiasına Muhteşem Hizmet!

BASIN CAMİASINA BÜYÜK KATKI
Cumhuriyet döneminin en köklü basın camiasına sahip ilimiz medyası çalışmalarına büyük katkılar sağlayacak olan ve çalışmalarında sona gelinen Basın Müzesinde incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları; "Elazığ basınımızın tarihini Basın Müzemizde yaşatacağız" dedi.

Elazığ Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Serhat Demiral ile birlikte müzede incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları burada yaptığı değerlendirmede; "Anadolu basın tarihine önemli katkılar sağlayan Elazığ basınımızın tarihini Basın Müzemizle yaşatıyoruz.Elazığ Basın Müzesi olarak hizmete sunacağımız Sağir Müftü Konağı'nda çalışmalarımızla ilgili incelemelerde bulunduk" dedi.

Basın Camiasına Muhteşem Hizmet!

Basın Camiasına Muhteşem Hizmet!