Başkan Şerifoğulları'nın Elazığspor Aşkı Tescillendi

Elazığspor'un Fatsa Belediyespor karşılaşması sonrası ligde kalması Elazığ kamuoyunda büyük sevinç uyandırdı. Birilerinin küme düşeceği gözüyle baktığı Elazığspor ligde kalarak taraftara büyük bir coşku yaşattı.

Başkan Şerifoğulları'nın Elazığspor Aşkı Tescillendi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Transfer tahtası açıldı, açılacak derken Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın devreye girmesiyle transfer tahtası açılan Elazığspor zorlu müsabakalarla ligde kalma mücadelesi verirken, maddi ve manevi destekleriyle Başkan Şerifoğulları ilk günden beri takımı yalnız bırakmadı. Transfer tahtasının açılmasıyla takıma yeni sporcular katan Elazığspor’da gözler puan durumuna çevrilmiş ve takım ligde kalma mücadelesi vermeye başlamıştı.

Her fırsatta teknik direktör ve futbolcularla bir araya gelen Başkan Şerifoğulları ‘İnanmak başarmanın yarısıdır’ diyerek futbolculara moral olmuş ve onları motive etmek adına elinden gelen gayreti sarf etmişti.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NIN ELAZIĞSPOR AŞKI TESCİLLENDİ
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı yaptığı dönemlerden bugüne Elazığspor’a büyük bir sevgi duyan Başkan Şerifoğulları, transfer tahtasının açılmasından, futbolcuların pirimine kadar gereken tüm desteği takıma sağladı. Elazığlının en büyük aşkı olan Elazığspor’un ligde kalması adına her fırsatta kamuoyunu şevklendiren Başkan Şerifoğulları’na spor ve şehir kamuoyu minnettar olduğunu belirtti.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, KADER MAÇLARINDA TAKIMI YALNIZ BIRAKMADI 
Elazığspor’un ligde kalma mücadelesi verdiği deplasman maçlarına katılan ve futbolcularla bir arada bulunan Başkan Şerifoğulları, takımın ligde kalacağına inandıklarını belirterek önümüzdeki sene şampiyonluk kupasını kaldıracaklarını belirtti.

FATSA BELEDİYESPOR KARŞILAŞMASI DEV EKRANDAN İZLENDİ 
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatlarıyla Elazığspor - Fatsa Belediyespor karşılaşması Doğukent Stadyumu önüne kurulan dev ekrandan izlendi. Takımın 1-0 galibiyeti ile sonuçlanan müsabaka sonrası taraftar sahaya inerek Başkan Şerifoğulları’na büyük bir sevgi gösterisinde bulundu.

ELAZIĞSPOR BU ŞEHRİN EN BÜYÜK SEVDASI
Taraftarın sevinç çığlıkları karşısında duyarsız kalmayan Başkan Şerifoğulları önümüzdeki sezon şampiyonluk kutlaması yapmak adına hazırlık yapacaklarını belirterek, bu sevinci şehir kamuoyuna yaşatan Elazığspor futbolcularına, teknik direktörlere ve takıma destek sunanlara minnettar olduğunu dile getirdi.