'Belediye İçin Bir Fırın Sorun Olmaz'

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmaları kapsamında saha ziyaretinde Çölyak Hastaları tarafından kendisine iletilen fırın sıkıntısı konusuna değinerek 'Bir fırın bir belediye için sorun olmaz ' dedi.

'Belediye İçin Bir Fırın Sorun Olmaz'

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmalarına hız vererek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Septioğlu, esnaf, STK ve mahalle ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinliyor, Elazığ için projelerini paylaşıyor.

"ARTIK DUR DEME ZAMANIDIR!"
Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafını ziyaret ederek esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Septioğlu, “Ülke olarak iki veya üç devalüasyon yaşadık. Ancak adı konmadı. Ülke freni patlamış yüklü bir kamyon gibi. Artık bir dur deme zamanıdır.” dedi.

'Belediye İçin Bir Fırın Sorun Olmaz'

"VERİLEN SÖZLER TUTULMADI"
Dernek ve STK’lara yönelik ziyaretlerini de sürdüren Başkan Adayı Septioğlu, Elazığ Çölyak ve Glütensiz Beslenme Derneği ziyaretinde Çölyak hastalarının sorunlarını dinledi. Kendilerine geçen seçimlerde verilen sözlerin tutulmadığını belirten dernek üyeleri, “Bizlere söz verildi ama tutulmadı. Elazığ’da 7 bin hastamız var. Bizim en büyük ihtiyacımız fırın. Artık bu dönem verilen sözlere de inanmıyoruz.” ifadelerini kullanarak bu konuda kendilerinden destek beklediklerini açıkladılar. 

"BİR FIRIN BELEDİYE İÇİN SORUN OLMAZ"
Septioğlu da sorunlarının çözümsüz olmadığını belirterek, “Bir fırın bir belediye için sorun olmaz. İnşallah 31 Mart’ta zafere ulaşırız ve şehrimizin sorunlarına birer birer çözüm oluştururuz. “ dedi.

'Belediye İçin Bir Fırın Sorun Olmaz' 
"IŞIĞI ELAZIĞ'DAN YAKACAĞIZ"
Mahalle toplantıları kapsamında Karşıyaka Mahallesi sakinleri ile buluşan Başkan Adayı Septioğlu, yoğun bir ilgi ve coşkuyla karşılandı. Vatandaşlara “Laf değil iş üretelim, Bize düşen yapmaktır” diye seslenen Septioğlu, “Türkiye’nin ışığını Elazığ’dan yakacağız. Hak ve adalet çizgisinde, insanımıza hizmet için geleceğiz” diye konuştu.

'Belediye İçin Bir Fırın Sorun Olmaz'