Bilginoğlu'nun Test Sonuçları Pozitif Çıktı!

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Bilginoğlu'nun 14 gün süreyle evinde karantinada kalacağı belirtildi.

Bilginoğlu'nun Test Sonuçları Pozitif Çıktı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Koronavirüs salgını dünya genelinde etkisini göstermeye devam ederken Elazığ’da vaka sayısının arttığını geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurmuştuk. Haftasonu Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve ailesinin koronavirüs testi pozitif çıkarken bu kez Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’nun da koronavirüs testi pozitif çıktı. Son günlerde Elazığ Belediyesi’nin çalışmalarını sahada takip eden ve yoğun mesai harcayan Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’nda koronavirüs belirtileri oluşunca test yapıldı. Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’nun test sonucunun pozitif çıktığı öğrenildi.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Sağlık durumu iyi olan Nazif Bilginoğlu, 14 gün boyunca evinde karantinada kalacağı ifade edildi. Elazığ Yeni Haber internet ve medya yayıncılığı ailesi olarak Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve acil şifalar diliyoruz.