'Bir Gelecek, Bir Takım' Projesi

Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü tarafından hazırlanan 'Bir Gelecek Bir Takım Projesi' hayata geçiriliyor.

'Bir Gelecek, Bir Takım' Projesi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, bir basın açıklaması yayınlayarak çocuklara basketbolu sevdirmek ve basketbol dalında altyapıyı hazırlamak amacıyla yeni bir proje hazırladıklarını ifade etti.

“KULÜBÜMÜZE TAZE KAN GELİYOR”

Kulübün başkanlığına geldiği günden bu yana çalışmalarına ara vermeden devam eden Başkan Alpay, yeni proje ile kulübü her daim canlı tutacaklarını ve kulübe taze kan katacaklarını söyledi.

Başkan Alpay: “"Küçük yaşta oynadığı oyunu seven bir çocuğun tutkusu, işini severek yapan ve ne istediğini bilen bireyin anahtarıdır." diyerek Bir Takım Bir Gelecek Projemizi bugün itibariyle Gençlik ve Spor Bakanlığımıza sunuyoruz. Proje kapsamında Elazığlı çocuklarımızı basketbol dalında altyapı antrenörlerimizle profesyonel bir yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz.”dedi.

“GÜÇLÜ BİR ALTYAPI OLUŞTURACAĞIZ”

Başkan Alpay: “Güçlü bir altyapı oluşturarak ülke çapında sorumluluk bilinci gelişmiş, 21. yüzyılın gerektirdiği tüm becerilere sahip, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, spor yapan, sporu seven, özgüvenli ve topluma karşı sorumlu sporcular yetiştirmek istiyoruz. Projede emeği geçen takım koordinatörümüz Kaan Taşdöğen’e ve Alt Yapı antrenörümüz Fatih Bozkurt’a teşekkür ederim “ dedi.