CHP'de Yeni Üyelere Rozetleri Takıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Teşkilatına katılan 500 yeni üyeye rozetleri takıldı.

CHP'de Yeni Üyelere Rozetleri Takıldı

CHP Elazığ İl Teşkilatına katılan 500 yeni üyeye rozetleri takıldı. CHP Elazığ İl binasında gerçekleştirilen törene Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da katıldı.

Milletvekili Erol törende yaptığı konuşmasında; "CHP Elazığ'da herkesin inançlarını, değerlerini sorunlarını önemseyen bir parti. Bu şehirde yaşanan sorunların çözümüyle ilgili hiçbir siyasi ayrım yapmadan, toplumda birleştirici, bütünleştirici bir tavırla herkese sahip çıkacağız. Biz iktidara geldiğimizde böyle bir şey kalmayacak. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olduğunda Elazığ'ın zamanında ekmeğini yemiş suyunu içmiş biri olarak, Elazığ'ın kalkınmasına, sorunlarının çözülmesine ve hak ettiği gelişmeyi yakalamasına büyük katkılar sunacaktır. Tıpkı Turgut Özal döneminde Malatya'nın gelişmesi gibi” diye konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından Milletvekili Erol, 500 yeni üyeyi temsilen gelen 50 yeni üyeye kendi elleriyle rozetlerini takarak desteklerinin çok önemli olduğunu, birlikte çok güzel işler yapacaklarını söyledi.

CHP'de Yeni Üyelere Rozetleri Takıldı