CHP'li Başkan'dan 'Hoşgeldin' Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Av. Çağlar Duran, Fırat Üniversitesi'ni kazanan öğrencilere yönelik bir 'Hoşgeldin' mesajı yayınladı...

CHP'li Başkan'dan 'Hoşgeldin' Mesajı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP Elazığ İl Başkanı Av. Çağlar Duran, Fırat Üniversitesinin kazanan öğrencilere yönelik bir mesaj yayımladı.

Başkan Duran yayınladığı 'Hoşgeldin' mesajında; "Öğrenci dostu bir şehir olan Elazığ'ımızda bulunan Üniversitemizi sizlerin desteğiyle daha güçlü yarınlara taşıyacağımıza eminim. Başarılarının devamı dileğiyle, bütün Elazığ'lılar, bütün hemşehrilerim adına, sizlere tekrar hoş geldin diyorum." dedi.

"ELAZIĞ'IMIZA HOŞGELDİNİZ"
Başkan Duran mesajında şu ifadelere yer verdi; “Sevgili genç kardeşlerim; Elazığ’mıza hoş geldiniz diyorum.  Türkiye’nin dört bir yanından ve dünyanın farklı ülkelerinden Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan medeniyetler beşiği Elazığ’a gelen öğrenci arkadaşlarım yeni evine, şimdiden hoş geldin. Üniversiteler, sadece profesyonel meslek sahibi insanların yetiştirildiği yerler olmayıp, çalışma hayatınızda gerekli bilgi, beceri ve yetkinliklerin yanı sıra, kişiliğinizi oluşturacak entelektüel birikimi de sağlayan kurumlardır. Öğrenci dostu bir şehir olan Elazığ'ımızda bulunan Üniversitemizi sizlerin desteğiyle daha güçlü yarınlara taşıyacağımıza eminim. Başarılarının devamı dileğiyle, bütün Elazığ'lılar, bütün hemşehrilerim adına, sizlere tekrar hoş geldin diyorum”