CHP'li Duran'dan Yoğun Tempo

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, seçim çalışmalarına devam ediyor.

CHP'li Duran'dan Yoğun Tempo

CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, seçim çalışmaları kapsamında resmi kurum ve dernek ziyaretlerinde bulunarak, Çayda Çıra Mahallesi’nde işletmelerde esnaflarla bir ara geldi.

Duran, resmi kurum ziyaretleri kapsamında beraberinde ki heyet ile birlikte Elazığ Havalimanı Müdürü Zeynel Abidin Görür ve personelleri ziyaret ederek, ‘’Gençlik Kolları Başkanımız Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte, Elazığ Havalimanı Müdürü  Zeynel Abidin Görür ve kurum çalışanlarını ziyaret ettik. Nazik misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” Dedi.

Elazığ Havalimanı ziyaretinin ardından Başkan Adayı Duran, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte,  DSİ 9. Bölge Makine İkmal Şube Müdürü Şenol Lale ile 12. Sondaj Şube Müdürü İsmail Kasap ve kurum çalışanlarını ziyaret ederek, ‘’ Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum’’ dedi.

Duran ve beraberindekiler daha sonra, Palu Gökdere Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret ederek, Dernek Başkanı Abdullah Ataş ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi, Daha sonra ise Elazığ Halk Eğitim Müdürü Kenan Tabar ve kurum çalışanlarını ziyaret etti.

Başkan Adayı Duran, son olarak Cumhuriyet Mahallesindeki esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, “Bizleri hoş sohbetleri ile karşılayan, destekleyen hemşehrilerimize teşekkür eder, esnafımıza hayırlı, bereketli kazançlar dilerim’’ ifadelerini kullandı.