CHP'li Erol'a Yoğun İlgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda vatandaşlarla bayramlaşması adeta mitinge döndü...

CHP'li Erol'a Yoğun İlgi

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlarla bayramlaştı. CHP Listesinden 28. Dönem Elazığ Milletvekili Adayı gösterilen Gürsel Erol, Abdullah Akın, Ahmet Yıldız, Alım Özdemir, Azat Alınak bayramın ikinci gününde vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Adayları, demokrasi meydanında toplanan vatandaşları selamladı.

CHP'li Erol'a Yoğun İlgi

"BEN SİZİN İÇİNİZDEN GELDİM"
Milletvekili Erol meydanda yaptığı konuşmada; “Bu beş yıl içerisinde Elazığ’ın her sokağında anlattığım bir şey vardı. Bir partiden 4 milletvekili olmasıyla 1 milletvekili olması arasında hiçbir fark yok. AK partinin 4 milletvekili vardı ben Cumhuriyet Halk Partisinden millet ittifakının oyları ile seçilmiş tek vekilim. Yine mevcut vekillerden karşınıza gelen bir tek ben kaldım. Ben partilerin genel merkez koridorlarında gezerek, milletvekilli olmadı. Ben partilerin genel merkez koridorlarında gezerek, kulis yaparak milletvekilliğini seçen bir milletvekili değilim. Ben sokak siyasetçisiyim sizin içinizden geldim. Benim için önemli olan halkın ne dediğidir” dedi.

"ŞIMARIKLIĞA SON VERME YETKİSİ SİZDE"
Elazığ’ın sorunlarına değinen Milletvekili Erol, şehrin seçmeninin çantada keklik görüldüğünü söyleyerek: “Elazığ’a ilk geldiğimde gördüm ki Elazığ daha sorunlu bir şehir. Çünkü Elazığ seçmenini her dönem çantada keklik görmüşler. Demişler ki gitsekte gitmesek de ilgilensek de ilgilenmesek de zaten bize oy verecekler. Sonuçta da Elazığ’da bugüne kadar AK partiye inanmışlar ve oy vermişler. Ama artık AK Partinin bu şımarıklığına son verme yetkisi sizde” ifadelerini kullandı.

CHP'li Erol'a Yoğun İlgi