CHP'li Erol'dan Başkan Arslan'a Destek

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, ETSO BaşkanıAsilhan Arslan'ın girişimleri ile başlatılan vergi ödemelerinin 2021 yılına yayılması ve kısa çalışma ödeneğinin yıl sonuna kadar uzatılması kampanyasına destek verdiğini açıkladı.

CHP'li Erol'dan Başkan Arslan'a Destek
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, geçtiğimiz günlerde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan tarafından açıklanan ilimizde faaliyet gösteren iş insanlarına yönelik; vergi borçlarının 2021 yılında ödenmek üzere makul bir takvime bağlanması ve kısa çalışma ödeneğinin yılsonuna kadar uzatılması çağrısına destek verdi.  

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ın ilimizde faaliyet gösteren iş insanlarına yönelik; vergi borçlarının 2021 yılında ödenmek üzere makul bir takvime bağlanması ve kısa çalışma ödeneğinin yılsonuna kadar uzatılması ile ilgili gayretleri bizim açımızdan son derece haklı ve değerli taleplerdir. Elazığ esnaf ve sanayicisine bir nebze olsun can suyu olacak bu çağrıyı yürekten destekliyorum. Deprem yaraları sarılmamışken birde pandemi sürecinin getirdiği olumsuz koşullarla nefes alamaz hale gelen iş dünyamızla alakalı yapılan her çabaya katkı vermeye hazırız.  İlimizde çarkların yeniden dönmesi istihdamın daha da azalmaması, kapanan kepenklerin yeniden açılması için Elazığ’dan yükselen bu çağrıya sorumluluk sahibi hiçbir makamın kulak tıkamaması gerekmektedir” dedi.