DEVA'da Yerel Seçim Hazırlıkları

DEVA Partisi Genel Merkez Disiplin Kurulu Ve Aday Tespit Komisyonu Üyesi Av. Yusuf Türkmen Elazığ'a gelerek DEVA Partisi İl Başkanı Av. Mehmet Kangal ve teşkilat üyeleri ile bir araya geldi.

DEVA'da Yerel Seçim Hazırlıkları

31 Mart tarihine az bir süre kala DEVA Partisi yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda DEVA Partisi Genel Merkez Disiplin Kurulu VE Aday Tespit komisyonu üyesi Av. Yusuf Türkmen Elazığ’a gelerek DEVA Partisi İl Başkanı Av. Mehmet Kangal ve teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

 “MÜRACAATLAR, 29 ARALIK 2023 TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEK”
Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, 20 Kasım itibari ile aday adaylık başvurularının başladığını belirterek, Elazığ’da köklü bir değişim yaratmak isteyen vatandaşları partilerinden aday olmaya davet etti. Kangal, “DEVA Parti olarak 2024 yerel seçimler için aday adaylığı müracaatlarımız 20 Kasım pazartesi günü başlamış bulunuyor. Bu müracaat 29 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek. Daha güzel daha yaşanabilir bir Elazığ için mutlu insanların şehrini inşa edebilmek için İl teşkilatımıza başvuru yapmaya davet ediyorum” dedi.

 

“SEÇİME GİRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
DEVA Partisi Genel Merkez Disiplin Kurulu ve Aday tespit komisyonu üyesi Av. Yusuf Türkmen, Elazığ’ı DEVA Belediyeciliği ile tanıştırmayı amaçladıklarını söyleyerek, Elazığ’ın sorunlarının tespitine ve nasıl çözüleceğine dair çalışmaların sürdüğünü belirtti. Türkmen, “Deprem bölgesini kapsayan komisyonun bir üyesi olarak bugün Elazığ’da çalışmalarımızı başlattık ve Elazığ’da da DEVA Belediyeciliği ile tanıştırmak adına bir adım olsun diye bugün buradayız ve çalışmalarımızı başlattık. Elazığ’da da iddialı bir şekilde, ciddi bir şekilde seçime girmek için çalışacağız. Bugün itibariyle Elazığ’ın sorunlarıyla alakalı olarak ciddi çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar tamamlandıkça sizlerle de paylaşılacak” dedi.