'Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun'

Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD) Başkanı Gülşah Altaş, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

'Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun'

ELMİYAD Başkanı Gülşah Altaş, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Altaş mesajında, kamuoyunun haber alması adına gecesini gündüzüne katan basın emekçilerinin çalışmalarını layıkıyla yürüttüklerine dikkat çekti. 

"GAZETECİLERİMİZİN VERDİĞİ MÜCADELE TAKDİRE ŞAYANDIR"
ELMİYAD Başkanı Gülşah Altaş, açıklamasında; “Dünyanın her köşesinde haber alma ihtiyacını karşılayarak toplumun doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasında aracı olan her türlü zorluğa ve sıkıntıya rağmen fedakarca çalışan basın mensuplarımızın mesai saati gözetmeksizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için verdikleri mücadele her türlü takdiri hak etmektedir. Edindikleri bilgiyi ilkeli, tarafsız ve doğru bir şekilde kamuoyuyla paylaşan, meslek ilkelerine bağlı kalarak özveriyle çalışmaya gayret gösteren başta Elazığ’daki gazetecilerimiz olmak üzere ülkemizdeki bütün basın mensuplarının 21 Ekim Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı. 

'Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun'