Duran'dan Sendika Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı olan Av. Coşkun Çağlar Duran, Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanlığını ziyaret etti.

Duran'dan Sendika Ziyareti

CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim gezi, ziyaret ve çalışmalarını aralıksız sürdüren Duran, Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanlığını ziyaret ederek sendika başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

"HİZMET-İŞ'E TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Duran, ziyarette yaptığı değerlendirmede, ‘’Gençlik Kolları Başkanımız Sinan Akkoç ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte, Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanlığı'nı ziyaret ederek Şube Başkanı  Mustafa Bahçeci ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim’’ dedi.

"NAZİK ZİYARETLERİ BİZLERİ MEMNUN ETMİŞTİR"
Şube Başkanı Mustafa Bahçeci, ise yaptığı değerlendirmede, ”Coşkun Çağlar Beyin nazik ziyaretleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Kendisinin ihtisas alanı hasebiyle aynı dili konuşup iş hayatındaki zorluklar hakkında samimi bir söyleşi oldu” diyerek kendisine çalışmalarında başarılar diledi.