Edebiyat Atölyesi Başvuruları Başlıyor

Elazığ Belediyesi, EBEGEM (Ekonomiyi Geliştirme ve Eğitim Merkezi) bünyesinde açtığı kurs ve atölye çalışmalarıyla vatandaşlara eğitim, sanat ve kültürel gelişim alanlarında katkı sağlamaya devam ediyor.

Edebiyat Atölyesi Başvuruları Başlıyor

EBEGEM tarafından vatandaşların yazarlık ve edebiyat konusundaki yeteneklerini desteklemek ve onların kalem tecrübelerini geliştirmek amacıyla “Şiir-Hikâye-Roman” alanlarında düzenlenen Edebiyat Atölyesi çalışmaları başlıyor.

BAŞVURULAR 22 AĞUSTOS'TA BAŞLAYACAK
Alanında tanınmış şair ve yazarların da katılımcılarla buluşturulduğu Edebiyat Atölyesi başvuruları, 22 Ağustos Pazartesi günü başlayacak ve 31 Ağustos Çarşamba günü sona erecek. Başvuru İzzetpaşa Mahallesi, Şehit Yüzbaşı Tahir Caddesi, No: 32 Kat: 2’de bulunan EBEGEM’e şahsen veya ebegem.elazig.bel.tr adresine internet üzerinden yapılabilecektir. 

ATÖLYE ÇALIŞMALARI 7 HAFTA SÜRECEK
3 Eylül Cumartesi günü başlayacak atölye çalışmaları 7 hafta sürecek ve 16 yaş üzeri tüm vatandaşlar başvuru yapabilecektir. Ücretsiz olarak verilecek olan atölye çalışması sonunda katılımcılara Elazığ Belediyesi tarafından katılım belgesi verilecektir.

Edebiyat Atölyesi Başvuruları Başlıyor