Elazığ'da 145 Personel Alınacak!

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Sağlık Bakanlığı tarafından Elazığ'da sağlık ve işçi personeli olmak üzere toplamda 145 personelin alınacağını duyurdu...

Elazığ'da 145 Personel Alınacak!

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanlığı personeli alımına ilişkin açıklamada bulunmuş bu kapsamda Bakanlık bünyesine 35 bin personel alınacağını duyurmuştu. Elazığ’da ise 145 personel alınacak.

KPSS PUAN SIRALAMASINA GÖRE ALINACAK
AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş alımlara ilişkin sosyal medyada yaptığı paylaşımda; “Elazığ’ımızın sağlık ordusunu güçlendiriyoruz Hemşehrilerimize daha etkin, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak için şehrimizdeki sağlık kuruluşlarımıza; sağlık personeli ve işçi olmak üzere toplamda 145 personel alımı gerçekleştirilecektir. (Bu atamalar Merkezi alım ile Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS puan sıralamasına göre yapılacaktır) Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan’a ve Sağlık Bakanımız Sayın @drfahrettinkoca’ya şükranlarımı sunuyorum. Aziz şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.