Elazığ'da ki Haber Siteleri Güç Birliği Oluşturdu

Elazığ'da yayın hayatını sürdüren haber siteleri biraraya gelerek, Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği çatısı altında güç birliği oluşturdular...

Elazığ'da ki Haber Siteleri Güç Birliği Oluşturdu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD) kuruldu. Yıllardır gazetecilik yapan ve mesleğinde mahir isimlerin bir araya gelerek kurdukları derneğin başkanlığını Gazeteci Gülşah Altaş yürütecek.

Son yıllarda büyük bir ivme yakalayan internet medyasının sorunları ve çözüm yolları konusu ile çeşitli etkinliklere imza atacak olan ELMİYAD’ın bünyesinde internet haber siteleri, televizyonlar ve gazeteciler bulunuyor.

ELMİYAD ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ÇALIŞMALARINA START VERECEK
Elazığ’ın önde gelen haber sitelerini bünyesinde bulunduran ELMİYAD, birçok projeyle önümüzdeki günlerde çalışmalarına start verecek.

Başkanlığını Gülşah Altaş’ın yaptığı ELMİYAD’da Başkan Yardımcılığını Erhan Bahçeci, Genel Sekreterliğini Vedat Yetik, Saymanlığı Fırat Öztürk, yönetim kurulu üyeliklerini ise Sıtkı Taşel, Miraç Karapınar, Kayhan Fazıl Erdem ve Erdal Akarsu yürütecek. 

"ŞEHRİN ÇIKARLARI İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ SARFEDECEĞİZ"
Şehrin menfaatleri hususunda ellerini taşın altına koyacaklarını belirten ELMİYAD Başkanı Gülşah Altaş yaptığı açıklamada;“Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği olarak bünyesinde birçok haber sitesi, televizyonlar ve gazetelerle birlikte güzel çalışmalara imza atacağız. Ekip arkadaşlarımızın hepsi kendi alanında uzman kişilerden oluşuyor. Derneğimizin bir tabela derneği olmayacağını, şehrin çıkarları için tüm arkadaşlarımızın ellerinden gelen gayret ve çabayı sarf edeceklerine olan inancım tamdır. ELMİYAD, internet medyasının yanı sıra şehirde yıllardır gazetecilik yapan arkadaşlarımızı da bir çatı altında toplayacak. Amacımız bu şehirde hoş bir sada bırakmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle derneğimizin hayırlı olmasını diliyor, gerçekleştireceğimiz çalışmaların bu şehre katkı sunmasını temenni ediyorum.”

ELMİYAD BÜNYESİNDE YER ALAN HABER SİTELERİ ŞÖYLE; 
www.elazigsonhaber.com
www.kanal23.com
www.23haber.com
www.elazigdetayhaber.com
www.elazighaberajansi.com
www.elazignews.com
www.elazighaber23.com
www.elazigyenihaber.com