Elazığ'da Ses Getirecek Panel!

Geliştirdiği intihal.net yapay zeka programıyla FETÖ ile mücadelede etkin bir şekilde rol oynamasına katkı sağlayan Fırat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğretim üyelerinden Elazığ Hemşehrimiz Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer'in organize ettiği 'Akıllı Şehirler ve Akıllı Belediyecilik Uygulamaları' adlı panel 10 Ekim Salı günü gerçekleşecek...

Elazığ'da Ses Getirecek Panel!

Fırat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü Öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer'in organize ettiği "Akıllı Şehirler ve "Akıllı Belediyecilik Uygulamaları" adlı panel Elazığ' da gerçekleşecek.

PANEL, 10 EKİM'DE GERÇEKLEŞECEK
Yaptığı başarılı çalışmalar ve geliştirdiği yapay zeka programıyla FETÖ ile mücadelede etkin rol oynanmasına büyük katkılar sağlayan ve kamuoyunun yakından tanıdığı F.Ü Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer tarafından organize edilen  "Akıllı Şehirler ve "Akıllı Belediyecilik Uygulamaları" paneli, 10 Ekim Salı Günü Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleşecek. 

Aselsan, Türk Telekom, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Gazi Üniversitesi ,Fırat Üniversitesi ve Bilgi Güvenliği Derneği Elazığ Temsilciliğinin katkılarıyla düzenlenecek olan panelde tüm kaynakları verimli şekilde kullanan, sürdürülebilir şehirler inşa etmeyi ve sakinlerine yüksek yaşam standartları sunmayı amaçlayan akıllı şehirlerin nasıl yapılabileceği anlatılacak.

PANELE BİR ÇOK İSİM KATILIM SAĞLAYACAK
Moderatörlüğünü Fırat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer’in yapacağı panele; Aselsan Genel Müdür Yardımcısı Taha Yücel, Aselsan Akademi Direktörü Prof. Dr. Abdurrahman Akyol, Türk Telekom Direktörü Ahmet Feti Ayhan, Elektrik Mühendisleri Odası Ankara İl Başkanı Prof.Dr.Şeref Sağıroğlu, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisinden Burcu Gündoğdu, Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğretim üyesi Prof.Dr.Arzuhan Burcu Gültekin ve Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğretim üyesi Prof.Dr.Muhsin Tunay Gençoğlu konuşmacı olarak katılacak. 

Elazığ'da Önemli Panel