Elazığ'da Uyuşturucu Konferansı

Elazığ Kent Konseyi ev sahipliğinde 9 Kasım Perşembe günü 'Küresel Tehdit Uyuşturucu' konulu konferans düzenlenecek.

Elazığ'da Uyuşturucu Konferansı

Elazığ Kent Konseyi ev sahipliğinde Emekli Jandarma Kıdemli Albay Dr. Burhanettin Şenli konuşmacı olarak katılacağı "Küresel Tehdit Uyuşturucu" konulu konferans düzenlenecek.

Konferans 9 Kasım Perşembe günü saat 14.00'te Elazığ Belediyesi Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. 

Elazığ'da düzenlenecek olan "Küresel Tehdit Uyuşturucu" konulu konferansa vatandaşları davet eden Elazığ Kent Konseyi Başkanı Av. Rüstem Kadri Septioğlu; "Bağımlılıkla mücadelenin sadece tek bir kurumun görevi değil. Toplumsal yapının tüm paydaşlarının izleyeceği ortak bir çalışmayla ancak yok edilecek bir tehdittir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve aileleri bu tehdide karşı uyarmak için Elazığ Kent Konseyi olarak 9 Kasım Perşembe günü saat 14.00'da Elazığ Belediyesi Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezinde bulunan konferans salonunda işin uzmanı Emekli Jandarma Kıdemli Albay Dr. Burhanettin Şenli hocamız bizimle olacaktır. Tüm Elazığlı hemşehrilerimizi bu konferansta aramızda görmek istiyoruz" dedi