Elazığ Hakimiyet 13 Yaşında

Elazığ medyasına yeni bir ses, yaptığı haberler ile farklı bir anlayış ve soluk getiren Hakimiyet Gazetesi 13. yayın yılını kutluyor...

Elazığ Hakimiyet 13 Yaşında

Elazığ'ın sevilen iş insanlarından Ahmet Toprak’ın imtiyaz sahipliğini yürüttüğü Hakimiyet Gazetesi, 13. yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyor.

Elazığ’ın menfaatini öne çıkaran bir gazetecilik anlayışı ile yayın hayatını sürdüren Hakimiyet Gazetesi yaptığı haberlerle şehirde gündem olmayı başararak, kamuoyunun takdirini topladı.

"HAKİMİYET GAZETESİ KİMSEDEN ÇEKİNMEDİ"
Hakimiyet Gazetesi’nin, Elazığ’da doğruların savunucusu olduğunu ve her zaman da bu çizgi de yürüdüğünü ifade eden İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak, “Hakimiyet gazetesi, doğruları savunurken kimseden çekinmedi. Doğru bildiklerini yazdı ve yazmaya da devam ediyor.  Yaptığımız her haber ve yorum, halkın çıkarlarını gözetmek amaçlıydı. Zaman zaman haberlerimize tepki gösteren oldu ama ilerleyen zamanda tepki gösterenler bizim kişisel meselemizin olmadığını tek amacımızın Elazığ’ın menfaati olduğunu anladı” dedi.

"GAZETEMİZ HALKIMIZIN BEĞENİSİNİ KAZANIYOR"
 Elazığ Hakimiyet Gazetesi’nin 13 yılını kutlarken daha güçlü olduğunu ifade eden Toprak, “Haberlerimiz, yorumlarımız ve sosyal medya hesaplarımız  halkımızın beğenisini kazanıyor. Genel Yayın Yönetmenimiz, Yazı İşleri Müdürümüz, muhabirlerimiz, dizgi, baskı, dağıtımda görevli arkadaşlarımız ile yazılarıyla güç veren yazar kadrosuna sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu başarı bir ekip işidir. Bizler,  okurlarımız, çalışanlarımız ve yazarlarımızla güçlü ve büyük bir aileyiz.” dedi.

Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı olarak, Hakimiyet Gazetesinin 13. yılını kutlar, başta İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak olmak üzere tüm gazete çalışanlarına başarılar diliyoruz..

Elazığ Hakimiyet 13 Yaşında