'Elazığ'ın En Uzun Süreli Yayın Yapan Haftalık Gazetesiyiz'

İlimizin haftalık gazetelerinden olan, basın-yayın hayatına yeni bir soluk ve anlayış getiren Haber Ayrıntı Gazetesi, kuruluşunun 14. yılını kutluyor.

'Elazığ'ın En Uzun Süreli Yayın Yapan Haftalık Gazetesiyiz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ basın-yayın hayatına yeni bir soluk ve anlayış getiren Haber Ayrıntı Gazetesi, kuruluşunun 14. yılını kutluyor.

Şehrin sorunlarını, halkımızın hissiyatını ve beklentilerini yapıcı bir dil ve üslupla dile getiren Haber Ayrıntı Gazetesi İmtiyaz sahibi Serkan Gürtürk, halkımızın duygularına tercüman olmaktan ve şehrimize hizmet etmekten dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

"ŞEHRİN SESİ VE NEFESİYİZ"
14 yıl gibi uzun bir süreden bu yana şehrin ve hemşerilerimizin menfaatlerini koruma amaçlı yayın politikasını sürdürdüklerini ifade eden Gürtürk; “Başlangıcı Cumhuriyetin ilk yıllarına dayanan hükûmet gazeteleri ile 1930’da Turan Gazetesi ile başlayan bağımsız gazeteler ile köklü bir basın tarihine sahip Elazığ’da, 14 yıldan beri şehrin sesi ve nefesi olmak, hemşerilerimizin yaşadıkları sorunları yetkililere ulaştırmanın gayreti içinde bulunmanın haklı onurunu ve gururunu yaşıyoruz"dedi.

ELAZIĞ'IN EN UZUN SÜRELİ HAFTALIK GAZETESİ
İlimizin en uzun süreli yayın yapan haftalık gazetelerden biri olduklarını vurgulayan Gürtürk, 30 Haziran 2009 tarihinde ilk kez yayın hayatına başlayan gazetelerinin Elazığ'ın en uzun süreli yayın yapan haftalık gazetesi olduklarını belirtti. 

Gazete olarak sesiz yığınları sesi olduklarını belirten Gürtürk; “Gazetemiz,kimi zaman kamu vicdanının sesi oldu, kimi zaman mazlumların ve haksızlığa uğrayanların nefesi oldu, yeri geldi adil olmayan yöneticiye hakkı ve doğruyu hatırlatan sessiz yığınların feryadı oldu. Vicdanları yaralayacak adımların hep karşısında oldu. Şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel alanda kalkınması ve gelişmesi için yaptık haberlerimizi. Doğruları alkışladık, destek olduk,  yanlışların ise hep karşısında olduk. Birilerinin tepkisinden ve dünyalık kazanımlarımızın kesilmesinden de korkmadık. İşini doğru ve güzel yapan, adil davranan ve Şehri ile Ülkesi için çalışan her bir bürokrat,iş adamı ve siyasetçinin en büyük destekçisi biz olduk. Kalemimiz de gazetemiz de doğrulara kalkan, yanlışlara kılıç oldu. Kalemin kılıçtan keskin olduğu gerçeği şehre kazandırdıklarımızla bir kez daha tescillendi." dedi. 

"GÜÇLÜ VE ETKİN BİR GAZETE OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ"
Ekip arkadaşlarmızla ile birlikte 14 yıl süreyle halkımızın yanında, yanlışların karşısında olmanın verdiği güçle etkin bir gazete olmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Gürtürk;  “Bu kutlu yolculuğumuzda bizleri bağrına basan ve desteklerini veren tüm hemşerilerimize ve ilimiz yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor ve nice 14. Yıllara diyoruz” dedi.

NİCE BAŞARI DOLU YILLARA...
Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı olarak, şehrin en uzun soluklu haftalık gazetelerinden olan Haber Ayrıntı Gazetesinin 14. yılını kutluyor, başta İmtiyaz Sahibi Serkan Gürtürk olmak üzere tüm gazete çalışanlarını tebrik ediyor, başarılar diliyoruz...