'Elazığ'la İlgili Tüm İşlerin Takipçisiyiz'

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk'ü ziyaretinde yaptığı değerlendirmede ''Organize Sanayi Bölgemizin bakanlıklar ve ilgili kurumlar nezdinde takip ettikleri önemli işler var. Biz tüm bu işlerin yakın takipçisiyiz. '' dedi.

'Elazığ'la İlgili Tüm İşlerin Takipçisiyiz'

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk’ü ziyaret etti.

Teşvik kapsamında Elazığ Organize Sanayi Bölgesinin 6. bölgeye aldırılmasıyla beraber büyük bir gelişim yaşandığını belirten Milletvekili Bulut; ''Organize Sanayide hızlıca büyüdü. Organize Sanayi Bölgemiz büyümesini devam ettiriyor. OSB’mizi 6. Bölge kapsamına aldırmamız ile birlikte üretim kapasitesi, fabrika sayısı ve buna bağlı olarak istihdam sayısı hızlıca arttı. Gördüğümüze umur ettiğimiz o ki bu büyüme devam edecek.'' dedi.

Organize sanayinin başında güçlü bir ismin olduğunu belirten Milletvekili Bulut burada yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi;

''BİZ TÜM BU İŞLERİN YAKIN TAKİPÇİSİYİZ''
 "Bugün burada Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanımız Suat Öztürk ile bölgemizdeki yatırımcıların desteklenmesi ve yine bölgemize yeni yatırımcılar kazandırılması konularında verimli ve geniş bir istişarede bulunduk. Organize Sanayi Bölgemizin bakanlıklar ve ilgili kurumlar nezdinde takip ettikleri önemli işler var. Biz tüm bu işlerin yakın takipçisiyiz. Tabi altıncı bölge teşviklerinden sonra Organize Sanayimiz hızlıca büyüdü. Organize Sanayi Bölgemiz büyümesini devam ettiriyor. OSB’mizi 6. Bölge kapsamına aldırmamız ile birlikte üretim kapasitesi, fabrika sayısı ve buna bağlı olarak istihdam sayısı hızlıca arttı. Gördüğümüze umur ettiğimiz o ki bu büyüme devam edecek.''

''OSB'NİN BAŞINDA GÜÇLÜ BİR BÜYÜĞÜMÜZ VAR''
''Organize Sanayimizin başında sanayici kimliği ve birikimi güçlü bir büyüğümüz var. Biz Suat Öztürk başkanına geçmişten bugüne sürekli birlikte çalıştık ve bundan sonra da birlikte çalışacağız. Kendisine misafirperverliğinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, varolsunlar"

'Elazığ'la İlgili Tüm İşlerin Takipçisiyiz'