Elazığ Yeni Haber, Çıtayı Her Geçen Gün Yükselterek İlerliyor!

Yeni Nesil Gazetecilik anlayışı doğrultusunda 2018 yılı Mayıs ayında yayın hayatına başlayan elazigyenihaber.com haber sitemiz, 3. yayın yılını geride bırakarak 4. yılına merhaba dedi...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Elazığ Yeni Haber, Çıtayı Her Geçen Gün Yükselterek İlerliyor!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ'ın en çok takip edilen internet haber siteleri arasında yer alan elazigyenihaber.com sitemiz 4. yayın yılına merhaba dedi. 

2018 Mayıs ayında, 'Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı' bünyesinde yayın hayatına başlayan ve bu sene 3. yayın yılını geride bırakan elazigyenihaber.com, okuyucularına sunduğu başarılı yayıncılık anlayışı ile çıtayı her geçen gün yükselterek ilerliyor.

Hızlı, doğru ve tarafsız yayıncılık ilkesi ile kısa sürede okuyucularının güvenini kazanan haber sitemiz elazigyenihaber.com, yenilenen web tasarımı, görsel tasarım, özel haberler, köşe yazıları, güncel ve son dakika gelişmeleriyle internet medyacılığında kısa sürede önemli mesafe katetti.

GOOGLE'DE ELAZIĞ HABER ARAMASINDA İLK SAYFADA
Hızla değişen haberleşme alanında çağın gerektirdiği teknolojik donanım ve altyapıyla hizmetlerini sürdüren elazigyenihaber.com, başarılı çalışmalarıyla yeni nesil gazetecilikte örnek teşkil eden medya yayıncılığı sergilemeye devam ediyor.

Hayatın her alanından haberlerle okuyucularına ulaşan elazigyenihaber.com en çok takip edilen haber siteleri arasında üst sıralarda yer almayı başardı. Elazığ Yeni Haber, arama motoru google'de Elazığ Haber aramasında ilk sayfada çıkan siteler arasında yerini alarak büyük bir başarıya imza attı. 

GÜÇLÜ YAZAR KADROSU İLE GÜNDEME IŞIK TUTUYOR
Güncel ve özel haberleriyle okuyucularının büyük beğenisini toplayan Elazığ Yeni Haber, güçlü yazar kadrosuyla da gündemdeki konulara ışık tutuyor. 
Prof. Dr. Necip Pirinçci, Diyetisyen Ayşegül Keskinkılıç, Hasan Onur Bingöl, Ufuk Çetinkaya, Av. Fadile Saka, Sami Yılmaz, Kadir Atıcı, İrem Aydın, Veysel Akto, Şefik Dinç, Furkan Demirtaş fikir ve düşünceleriyle Elazığ'ın gelişimine ve kalkınmasına katkı sunuyor. 

İNTERNET HABERCİLİĞİNİN YENİ YÜZÜ
 “İnternet Haberciliğinin Yeni Yüzü” sloganıyla 2018 yılında yayın hayatına başladıklarını belirten Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı İmtiyaz Sahibi Erhan Bahçeci yaptığı açıklamada, haber sitelerine vermiş olduğu destekten ötürü tüm okuyucularına ve Elazığ kamuoyuna teşekkür etti.

Bahçeci  açıklamasında; “Bundan üç sene önce okuyularımıza merhaba diyen elazigyenihaber.com haber sitemiz bugün 3. yılını geride bıraktı. Hiç kimseden bir menfaat beklemeden, direk okuyucu merkezli bir internet haber sitesi olmayı kendimize şiar edindik ve bu yüzden kalemimizi, haberlerimizi doğrudan, adaletten, halktan ve Hak’tan ayırmadan, şehrimizin ve ülkemizin menfaatlerini her zaman ön planda tutmaya gayret gösterdik. Hemşerilerimizin desteğiyle 3 yıl gibi bu kısa süre içerisinde çok iyi bir noktaya geldik. Bizlere bu gururu yaşatan, her zaman desteklerini bizlerden esirgemeyen tüm okuyucularımıza ve Elazığ kamuoyuna çok teşekkür ediyorum.” dedi.