Elazığlı Gazeteci, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Seslendi

Elazığlı Gazeteci Zülfü Bal, Flash Haber Zeynep Tandoğan İle Haftasonu Ana Haber programına canlı bağlanarak Elazığlılar adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi...

Elazığlı Gazeteci, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Seslendi

Elazığlı Gazeteci Zülfü Bal, Flash Haber Zeynep Tandoğan İle Haftasonu Ana Haber programına canlı bağlanarak Elazığlılar adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi. Bal; “ Elazığ Ohal kapsamına girmeyi ve afet bölgesi olmayı hak ediyor” dedi.

"ELAZIĞLILARIN BİR TALEBİ VAR"
Gazeteci Bal yaptığı çağrıda; “Elazığ'da 24 Ocak depremini yaşadık.  41 can kaybımız vardı. Elazığ'da şu an bile ağır hasarlı, orta hasarlı birçok binamız var.  Bu 7.7 ve 7. 6 depremler Elazığ'da da çok ciddi şekilde hissedildi. 5 can kaybımız var. Lakin  Sayın Cumhurbaşkanımızın ilan ettiği 10 ili kapsayan Ohal kapsamında biz yer almadık  Elazığ'ın ve Elazığlı hemşerilerimizin çok net bir tavrı var, bir talebi var. Bunu buradan dile getirmek istiyorum.10 ili kapsayan Ohal bölgesini lütfen Elazığ'ı da dahil etmenizi talep ediyoruz, rica ediyoruz, istiyoruz. Elazığ Ohal kapsamına girmeyi hak ediyor." dedi. 

Elazığlı Gazeteci, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Seslendi