Elazığlı İsimden Yeni Dizi

Yapımını Hemşehrimiz Mehmet Canpolat'ın sahibi olduğu CNP Film'in üstlendiği'Sipahi'dizisi Show Tv'de ekrana geliyor.

Elazığlı İsimden Yeni Dizi

Uzun yıllar boyunca televizyon ve sinema sektöründe çeşitli film ve dizi projelerini gerçekleştirmiş olan hemşehrimiz Mehmet Canpolat “Sipahi”dizisi ile ekrana geliyor.

"SİPAHİ" PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR
Show TV’de ekrana gelecek olan, yapımını CNP Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı, “Sipahi” 12 Aralık Pazartesi günü başlıyor.

MİT KAHRAMANLARIMIZIN HİKAYESİ ANLATILIYOR
Sipahi, ülke üzerinde büyük planlara sahip düşmanların karşısında durmaya ve her daim vatanın bölünmezliğini korumaya çalışan MİT kahramanlarımızın hikayesini anlatıyor. Büyük merakla beklenen, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği Sipahi’nin kadrosunda; Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak gibi başarılı isimler yer alıyor.

Elazığlı İsimden Yeni Dizi