ELMİYAD Yönetiminden Vali Toraman'a Ziyaret

Elazığ Medya, İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD) Başkanı Erhan Bahçeci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman'ı makamında ziyaret etti.

ELMİYAD Yönetiminden Vali Toraman'a Ziyaret

Elazığ Medya, İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD) Başkanı Erhan Bahçeci, Yönetim Kurulu Üyeleri; Fırat Öztürk, Kayhan Fazıl Erdem ve Vedat Yetik, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman'ı makamında ziyaret etti.

BAŞKAN BAHÇECİ ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER VERDİ
Ziyarette, ELMİYAD Başkanı Erhan Bahçeci, Derneğin kuruluş amacı ve hedefleri hakkında Vali Toraman’a bilgiler verdi. Bahçeci, yazılı ve görsel basının hızla dijital mecraya yöneldiğini, habere ve bilgiye ulaşımın internet üzerinden çok rahatlıkla sağlandığını kaydetti. 

Elazığ’da da internet medyasının yaygınlaştığını belirten Başkan Bahçeci, resmi prosedürleri yerine getiren, doğru, ilkeli ve tarafsız yayın yapan internet haber sitelerini ELMİYAD çatısı altında buluşturduklarını kaydetti. 

"İNTERNET MEDYASINI TEMSİL EDEN TEK DERNEĞİZ"
ELMİYAD’ın Elazığ’da İnternet Medyasını temsil eden ilk dernek olduğunu vurgulayan Başkan Bahçeci, hedeflerinin Elazığ’ın ve Elazığ halkının menfaatlerini gözeten, kente katkı sunan yayınlar yapmak olduğunu aktardı. ELMİYAD olarak Elazığ’da panel düzenleyeceklerini de belirten Bahçeci, bu ve buna benzer bir çok çalışmayı zamanla hayata geçireceklerini ifade etti. 

VALİ TORAMAN BAŞARILAR DİLEDİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elazığ Valisi Ömer Toraman, ELMİYAD’a çalışmalarında başarılar diledi.