'En yüksek oy oranını almayı hedefliyoruz'

Yeni il yönetimini tanıtan AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze,merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve beldelerde seçimleri almanın yeterli olmayacağını, her bir seçim bölgesinde en yüksek oy oranına ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

'En yüksek oy oranını almayı hedefliyoruz' Politika

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elazığ İl Başkanlığı yeni yönetim kurulu üyeleri, düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Bir otelin konferans salonunda düzenlenen toplantıya İl Başkanı Ramazan Gürgöze,İl Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur, İl Gençlik Kolları Başkanı Uğurcan Güleç ve partinin yeni yönetim üyeleri katıldı.Yen yönetim kurulunu oluştururken deneyim, birikim ve donanımıyla partiye katkı sağlayacak güçlü bir takım oluşturmaya gayret ettiklerini belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Normal dönemlerde il yönetiminde kimlerin olduğu çok fazla bilinmez ve merak edilmezdi. Ancak bu yönetim kurulu seçim arifesinde atanan bir yönetim olması dolayısıyla daha çok merak uyandırdı. Daha çok dikkat çekti. Yönetin kurulundaki her bir arkadaşımız yetenekleri, deneyimleri ve kişilikleri ile tercih edilmiş, her biri birbirinden kıymetli arkadaşlarımızdır. Bu anlamda bundan sonraki süreçte yeni yönetimdeki arkadaşlarımız yapacağı çalışmalar, ortaya koyacakları performans ve gayret ile güvenenleri mahcup etmeyeceğine yürekten inanıyorum. 31 Mart yerel seçimlerinde bizlerin göstereceği gayret ve çaba çok önemlidir. Bu süreçte il teşkilatı olarak ne yüksek başarıyı elde etmek için bir ekip ruhuyla, takım anlayışıyla çalışacağız. Bugünden itibaren, disiplinli ve planlı bir şekilde çalışmalara katılacaksınız. Bütün enerjinin partimizin başarısı için harcayacaksınız” dedi.“En yüksek oy oranını almayı hedefliyoruz”

Seçim sürecine 54 gün kaldığını da anımsatan Gürgöze, “ Bu süre içerisinde her birimiz bütün gücümüzle, enerjimizle çalışacak, partimizin başarısı için yapılması gereken her türlü çalışmayı yapacağız. Bu seçimde Elazığ merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve beldelerde seçimleri almak yetmez. Her bir seçim bölgesinde en yüksek oy oranını almayı hedefliyoruz. Milletvekillerimiz, belediye başkan adaylarımız ve tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte tek ses tek yürek olarak bu hedefi gerçekleştireceğimize inanıyorum. Merkezde belediye başkan adayı Şahin Şerifoğulları başta olmak üzere tüm ilçe ve beldelerde adaylarımız teşkilatımızla birlikte çalışmalarına başladılar. Yoğun bir şekilde kampanyalarını sürdürüyorlar. Bu süreçte yönetimden, özveriyle hareket etmelerini, örnek gösterilecek gayret ve başarı beklediğimizi ifade ederek, yeni yönetimin tekrardan hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

İŞTE AK PARTİ’NİN ELAZIĞ’DAKİ YENİ İL YÖNETİMİ

RAMAZAN GÜRGÖZE / LİSANS / İNŞ. MUHENDİS / İŞ ADAMI
ABDULKADİR AYDEMİR / ÖN LİSANS / SERBEST MESLEK
ABDULLAH ATAŞ / LİSE / SERBEST MESLEK
ADEM ŞENTÜRK / YÜKSEKLİSANS / SERBEST MESLEK
ATİLLA UĞUR / LİSANS / MUHENDİS
AYŞEGÜL AYTEKİN / LİSANS / AVUKAT
BUŞRA YURTEN / LİSANS / MİMAR
CEMAL AYYILDIZ / LİSANS / İŞADAMI
CENGİZ TAŞ / LİSANS / SERBEST MESLEK
ENGİN KARATAŞ / LİSE / SERBEST MESLEK
ESAT AKDAĞ / LİSANS / DİŞ HEKİMİ
FATİH ÇELİK / LİSANS / İŞLETMECİ
FETHİ AHMET KISAK / LİSE / İŞLETMECİ
FETULLAH ÇETİNKAYA / LİSANS / EĞİTİMCİ
GÜLŞAH  ERGÜVEN / LİSANS / SOSYOLOĞ
HAYDAR EVLİYAOĞLU / LİSANS / İŞ ADAMI
İBRAHİM HALİL ELÇİ / LİSANS / İÇ MİMAR
İLHAMİ ÖZCAN / ORTAOKUL / ESNAF
KEMAL TAN / İŞLETME MEZ. / İŞ ADAMI
KEVSER ÖZ / LİSANS / ÖĞRENCİ
M. MUSTAFA AKBULUT / LİSANS / İŞ ADAMI
MEHMET ATEŞ / LİSE / KUYUMCU
MURAT AYDIN / LİSE / İŞ ADAMI
MUSTAFA TETİK / LİSANS / İŞ ADAMI
NAŞİDE YILDIRIM / LİSANS / AVUKAT
NUMAN METİN / LİSANS / DİŞ TEKNİSYENİ
ŞERAFETTİN YILDIRIM / LİSANS / MALİ MÜŞAVİR
TEYBE ORMANOĞLU / LİSANS / AVUKAT
VEYSİ AKBULUT / LİSANS / İŞADAMI
YUNUS ÇELİK / LİSANS / PAZARLAMA

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom