Enkaz Altından Kurtarılan Öğrenciye Ziyaret

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, 24 Ocak 2020 tarihinde ilimizde meydana gelen depremde enkaz altından kurtarılan Muhammet Faruk Çelik ve ailesini evinde ziyaret etti.

Enkaz Altından Kurtarılan Öğrenciye Ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan Muhammet Faruk Çelik’le genel sınavlar öncesi sohbet ederek, Fırat Üniversitesi ailesi olarak her zaman yanlarında olduklarını belirten Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, 15 Haziran 2020 tarihinde başlayacak olan genel sınavlarda Muhammet Faruk Çelik’e başarılar diledi. Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette Rektör Prof. Dr. Demirdağ, uzaktan yapılacak sınavlara öğrencilerin en iyi şekilde hazırlanarak mesleki yetkinlik kazanmaları için azami gayret sarf etmelerini istedi.

İnşaat mühendisi adayı olan depremzede Çelik’i deprem bölgesi olan ülkemizde, uygun yapıların tasarlanıp uygulanması için gelecekte büyük görevler beklediğini de ifade etti. Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Demirdağ, öğrenci Muhammet Faruk Çelik’e dizüstü bilgisayar hediye etti. Ziyaretleri nedeniyle Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ve Prof. Dr. Mehmet Yılmaz’a teşekkür eden Muhammet Faruk Çelik, deprem sonrasında devletin her kurumunun yanlarında olduğunu belirterek,hediyelerinden ötürü Fırat Üniversitesi ailesine teşekkür etti.