Erol, Kılıçdaroğlu'nu Yalnız Bırakmadı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Konya ziyaretinde kendisine eşlik ederek, bir takım temaslarda bulundu.

Erol, Kılıçdaroğlu'nu Yalnız Bırakmadı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroplu ile birlikte Konya'da bir takım ziyaret ve temaslarda bulundu. 

TÜRBELER ZİYARET EDİLDİ
Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Konya'ya giden Kılıçdaroğlu, Milletvekili Erol ve beraberindekiler Konya’nın Akşehir İlçesinde bulunan Seyyid Mahmud Hayrani Türbesini ziyaret ederek dua etti. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra, Konya’nın Akşehir İlçesinde Batı Cephesi Karargah Müzesini ziyaret etti. Ziyaretin ardından Nasreddin Hoca Türbesine giderek dua eden CHP lideri Kılıçdaroğlu, Akşehirli vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti.

HEYET, TÜRKMEN BULUŞMASINA KATILDI
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve beraberindekiler Konya Akşehir’de düzenlenen Büyük Yörük Türkmen Buluşmasına katıldı.

EROL, KILIÇDAROĞLU'NU YALNIZ BIRAKMADI
Geçtiğimiz günlerde Habertürk TV'de Prof Dr. Ersan Şen ile Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığı üzerine sert bir tartışma yaşayan ve kurduğu cümlelerle tüm Türkiye'nin ve özellikle CHP tabanın gönlüne altın harflerle kazınan CHP Parti Meclis Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Konya temaslarında da Kılıçdaroğlu'nu bir an olsun yalnız bırakmadı.