Esnaflardan Septioğlu'na Destek

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam etti. Ziyaretleri sırasında konuşan Septioğlu, vatandaşın Elâzığ'da değişime hazır olduğunu söyledi.

Esnaflardan Septioğlu'na Destek

Şehrin dört bir yanında toplumun tüm kesimleriyle buluşarak sorunları ve talepleri dinleyen Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

Esnafın sorunlarını dinleyen ve yoğun bir ilgiyle karşılanan Başkan Adayı Septioğlu’na esnaflardan destek sözü geldi.

Esnaflardan Septioğlu'na Destek

"ELAZIĞ DEĞİŞİME HAZIR"
Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu ve beraberindeki heyet daha sonrasın Salıbaba Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Ülkenin ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiğini söyleyen Faruk Septioğlu; "Bu hükümet bize zararı kâr diye gösteriyor. Sizin haberiniz yok uçuyoruz diyorlar. Böyle bir zihniyet olamaz. Artık bütün bunlara dur demenin vakti gelmiştir. Gittiğimiz her yerde herkesin istediği tek şey, Değişim. Vatandaşımız artık değişim zamanı diyor. 31 Mart’ta bu değişim isteği sandığa yansıyacak ve Milli Görüş belediyeciliği ile milletimize hizmet etmeye başlayacağız" dedi.