Gençlerden Başkan Alan'a Ziyaret

TOBB Elazığ Genç Girişimciler ve Genç Askon Elazığ TSO'da bir araya geldiler.

Gençlerden Başkan Alan'a Ziyaret

TOBB Elazığ Genç Girişimciler Kurulu ve Genç ASKON Elazığ Üyeleri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir araya gelerek Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında TOBB Elazığ Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Kutlu ve Genç ASKON Elazığ Şube Başkanı Oğuz Aşut, Elazığ'ın genç girişimcilik potansiyelini, iş dünyasına katkıları ve gençlerin iş hayatına entegrasyonu hakkındaki görüşlerini paylaştılar.

Gençlerden Başkan Alan'a Ziyaret

"Gençlerin iş dünyasında aktif rol almasını hedefliyoruz"
Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan TOBB Elazığ Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Kutlu, “Elazığ'ın genç iş insanları olarak bir araya gelerek, şehrimizin ekonomik büyümesine katkıda bulunma yolunda atacağımız adımları ve vizyonumuzu paylaşmak için buluştuk. Gençler olarak, iş dünyasına katılımımızı ve desteklenmemizi sağlayacak adımları ele almak istiyoruz. Genç ASKON Elazığ Şube Başkanımız Sn.Oğuz Aşut’a ve Yönetimdeki arkadaşlara bu güzel buluşma için teşekkür ediyor, ev sahibimiz ve bizlere yol gösteren ağabeyimiz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sn. İdris Alan’a misafirperverliği sebebiyle teşekkür ediyorum.” dedi.

"Her zaman gençlerimizin yanındayım"
Başkan İdris Alan, ziyarette yaptığı açıklamada, "Genç girişimcilerin ve iş dünyasının geleceğe yönelik vizyonu, şehrimizin ekonomik ve sosyal yapılanmasında kilit bir rol oynuyor. Onların enerjisi, yaratıcılığı ve yenilikçi bakış açıları, Elazığ'ın ekonomik potansiyelini daha da güçlendirecek. Karşımda oturan bu pırıl pırıl genç kardeşlerimiz, Elazığ’ımızın geleceğidir. Bütün fikirlerine açık olduğumu vurgulayarak, her zaman kendilerinin destekçisi olacağım. Her türlü sorun ve problemlerinde İdris Ağabeyleri olarak genç kardeşlerimin yanında olacağım." dedi.

Gençlerden Başkan Alan'a Ziyaret