Haber Kent Gazetesi 28 Yaşında

Elazığ'da günlük olarak yayın yapan Haber Kent Gazetesi, 28. yılını doldurmanın onurunu ve gururunu yaşıyor...

Haber Kent Gazetesi 28 Yaşında
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ basınında uzun soluklu olarak yayın hayatını sürdüren Haber Kent Gazetesi 28. yılını kutluyor.

Anadolu basınının yaşadığı tüm zorluklara rağmen Elazığ'ın menfaatleri doğrultusunda yayın hayatlarını sürdürdükleri ifade eden Haber Kent Gazetesi İmtiyaz Sahimi Mustafa Feyzi Koç, yaptığı açıklamada; "ilimizin ve ülkemizin yaşadığı tüm sıkıntılara, anadolu basınının yaşadığı tüm güçlüklere rağmen ilimize ve insanlarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

"ELAZIĞ'IN SESİ OLMAKTAN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ"
Haberkent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Feyzi Koç açıklamasında “Milli iradenin gür sesi HaberKent,  28. yayın yılına giriyor. İlimizin ve ülkemizin yaşadığı tüm sıkıntılara, Anadolu basınının yaşadığı tüm güçlüklere rağmen ilimize ve insanlarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Ancak yaşadığımız bu sıkıntılar bizleri ilimiz ve insanlarımız adına ‘en’ iyisini yapma sorumluluğuna yönlendiriyor. Hak yolundan, Elazığ’ın menfaatlerinden, Elazığlıların sesi olmaktan, gerçekleri dile getirmekten hiçbir zaman vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. İlimiz ve insanlarımız adına yaptığımız ve gündeme taşıdığımız haberlerimizin olumlu sonuçlarını görmek HaberKent Gazetesi ailesi olarak bizlerin en büyük mutluluklarından bir tanesini oluşturuyor” dedi.

"AMACIMIZ, ELAZIĞ'IN VE ELAZIĞLILARIN DERTLERİNE ÇÖZÜM GETİRMEK"
Amaçlarının şehre ve şehrin isanlarına sahip çıkmak olduğunu ifade eden Haber Kent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Feyzi Koç; “İlk gün verdiğimiz Elazığ’a ve Elazığlılara sahip çıkma ve ilimizin sorunlarına çözüm getirilmesi mesajımızda bugün daha güçlü bir yapılanma ve daha güçlü bir kadro ile yürüyoruz. 27 yılda yaşadığımız deneyimler ışığında size ve ilimize verdiğimiz hizmet kervanımız daha bilinçli ve güçlenerek, bünyemiz içinde yapılacak çalışmalarla devam edecek. Amacımız ve hedefimiz, problemlerini gündeme taşıyacağımız Elazığ’ın ve Elazığlıların dertlerine çözüm getirmek. İddiamız, bu yolda taviz vermeden ve kararlı adımlarla yürüyecek olmamızdır. İlimizin gelişmesi, kalkınması yolunda doğru bildiğimiz her çalışmayı yapacağız. İlin problemlerine çözüm getirilmesi için üzerimize düşeni gerçekleştireceğiz. İlin yöneticileri ile sürekli diyalog içinde olacak, eksiklerini eleştirecek güzelliklerini kamuoyu ile paylaşacağız” ifadelerine yer verdi.

Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı olarak, Haber Kent Gazetesinin 28. yılını kutluyor, İmtiyaz Sahibi Mustafa Feyzi Koç olmak üzere tüm gazete çalışanlarına başarılar diliyoruz.