'Hain Saldırıyı Unutmadık, Unutmayacağız'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Elazığ Emniyet Müdürlüğüne yapılan saldırıyı unutmadıklarını belirterek 'Bizler var olduğumuz sürece hiçbir namahrem el ay yıldızlı al bayrağımıza dokunamayacak, vatanımıza zarar veremeyecek, ezanımızı dindiremeyecektir.' dedi.

'Hain Saldırıyı Unutmadık, Unutmayacağız'

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Elazığ Emniyet Müdürlüğüne yapılan saldırıyı unutmadıklarını belirterek, hiçbir zaman terör örgütüne destek ve fırsat vermediklerini vurguladı.

"UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ"
Başkan Işıkver mesajında şu ifadelere yer verdi, " Dünyanın en alçak, en hain terör saldırılarından birisi, 18 Ağustos 2016'da âziz şehrimizde gerçekleştirilmiştir.Elazığ Emniyet Müdürlüğümüze, PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen, 3 Kahraman Polisimizin Şehit olduğu, 217 kişinin yaralandığı hain saldırının üzerinden tam 6 yıl geçti. Kahraman Şehitlerimizi ayrı ayrı rahmetle, Gazilerimizi şükranla anıyoruz. Ne şehitlerimizi, ne Gazilerimizi, ne de o hain terör saldırısını unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız."

"DEVLETİMİZ HER DAİM VAR OLACAKTIR"
"Aziz hemşehrilerimiz, hiçbir zaman teröre, terör örgütleri ve destekçilerine fırsat vermemiş, daima omuz omuza 'biriz, beraberiz, buradayız’ demiştir..Herbir vatandaşımıza sağduyularından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Vatanı vatan yapan Şehitleri ve Gazileridir. Tarihimize baktığımız zaman 1071 yılından bu yana kadar vatanımızın sadece bedeli can ve kan olmuştur. İnanıyorum ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti var olduğu sürece Şehit ve Gazi olmak için hazır olanlar daima var olacaktır. Bizler var olduğumuz sürece hiçbir namahrem el ay yıldızlı al bayrağımıza dokunamayacak, vatanımıza zarar veremeyecek, ezanımızı dindiremeyecektir."