Halk Korosu Konserine Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Elazığ Belediyesi Musiki Toplulukları Halk Korosu'nun düzenlediği ilk konsere yoğun ilgi vardı...

Halk Korosu Konserine Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Elazığ Belediyesi Musiki Toplulukları Halk Korosu, birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği ilk konserini, Elazığlılar için gerçekleştirdi.

Çoğunluğunun gönüllü vatandaşlarımızın oluşturduğu Musiki Toplulukları Halk Korosu konserinde, Türkü, Türk halk müziği, Türk sanat müziği ve yöresel eserler sanatseverler için seslendirildi.

Halk Korosu Konserine Yoğun İlgi

"BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI'NA TEŞEKKÜR EDİYORUZ"
Vatandaşlarımızın gösterdiği ilgiden bir hayli memnun kaldıklarını ifade eden  Elazığ Belediyesi Musiki Toplulukları Koro Şefi Tuna Bozkurt, ilk konserlerine gösterilen yoğun ilginin kendilerini hem heyecanlandırdığını hem de mutlu ettiğini ifade etti. Özellikle müzikal anlamda kendilerine daima destek sunan, Elazığ’ın kültür ve sanat alanında daha ileri noktalara gelmesi için çaba sarfeden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na ayrıca teşekkür ettiğini belirtti.

Bütün konukların konser süresince seslendirilen parçalara eşlik ettiği halk konseri, Elazığ Belediyesi Halk Oyunları Ekibi tarafından sergilenen halay ve yöresel oyunlar eşliğinde son buldu.

Halk Korosu Konserine Yoğun İlgi