Hareketin Başkanı Kovancılar'da!

Elazığlı vatandaşlarla biraraya gelip onların sorunlarını dinlemeyi ihmal etmeyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver'in bu haftaki durağı Kovancılar ilçesi oldu...

Hareketin Başkanı Kovancılar'da!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ve yönetim kurulu üyeleri ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Kovancılar ilçesini ziyaret eden Başkan Işıkver ve beraberindekiler MHP İlçe teşkilatını ziyaret ederek ardından vatandaşlarla biraraya geldi.

BAŞKAN IŞIKVER; 'VATANDAŞIMIZIN KAPISINA GİDER, SESİNE KULAK VERİRİZ'
Ziyaretin ardından değerlendirmelerde bulunan MHP Elazığ İl Başkanı Işıkver, “Bizlerin görevi, insanımız ile bir araya gelerek hemşehrilerimizin sorun, sıkıntı ve taleplerine çözüm üretmektir. Beşeri hayatın içerisinde karşılaşılan sorun ve sıkıntıların çözümlenebilmesi adına kapımız her zaman vatandaşa açık olduğu gibi biz de gerektiğinde vatandaşımızın kapısına gider, sesine kulak veririz. Yaptığımız bu tip gezilerde sadece ilçe merkezlerinde değil köylerimizde de hemşehrilerimizle bir araya gelmekteyiz” dedi.

BAŞKAN IŞIKVER; 'ESNAFIMIZIN TALEPLERİNİ İLGİLİ YERLERE İLETECEĞİZ'
Başkan Işıkver, “Kovancılar esnafımızın genellikle merkezden geçmekte olan Karayolları ağındaki bulvarın yaklaşık 4 km’lik kısmının deforme oluşundan ötürü bir şikayetleri var, böylesine yoğun bir trafik yükü olan bir yolun kilitli parke yerine sıcak asfalt olması gerektiğini, böylelikle hem trafik akışının rahatlayacağını hem de ticari döngüye faydası olacağını ifade ediyorlar, bu konuyla ilgili bizler de esnafımızın talebinin ilgili makamlara iletilebilmesi için gayret sarf edeceğiz” dedi.