Hisarcıklıoğlu Elazığ'a Geliyor!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bir takım dizi ve incelemelerde bulunmak üzere 24 Eylül'de Elazığ'a geliyor...

Hisarcıklıoğlu Elazığ'a Geliyor!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Yaşar, 24 Eylül'de TOBB Başkanı Rifat Hısarcıklıoğlu'nun Elazığ'a geleceğini duyurdu. 

"TARİHİ BİR GÜN YAŞAYACAĞIZ"
Başan Yaşar, 24 Eylül 2022 tarihinde Elazığ’da ağırlanacak olan TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Elazığ’da en iyi şekilde ağırlanması için tüm hazırlık süreçlerini yönettiklerini belirterek, “Elazığ TSO tarihine geçen bu hizmet döneminin değerlendirileceği program kapsamında, açılışlar, temel atmalar, lansman ve ödül töreni ile tarihi bir gün yaşayacağız” ifadelerinde bulundu.

"ODAMIZ TARİHE GEÇEN HİZMETLERE İMZA ATTI"
Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar yaptığı açıklamada, 2018/2022 hizmet döneminde Elazığ TSO Meclisi ve tüm Yönetim Organlarında görev alan Oda üyelerine teşekkür ederek, “1884 tarihinden günümüze toplum içerisinde hep kanaat önderi olarak gelmiş olan Odamız, bu hizmet döneminde tarihe geçen hizmetlere imza atmıştır. Ben öncelikle her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü dünyanın, ülkemizin ve ilimizin en zor dönemine denk gelen bu hizmet dönemini Elazığ TSO’daki bu birlik, beraberlik, inanmışlık, şehrin geleceğine ışık tutan projeler ve kararlı duruşumuz ile hem Odanın hizmet kalitesini hem de iş dünyasının sürdürülebilirliğini sağlayarak bugüne geldik. İşte bu dönemin yapılan icraatlarının bir bakıma değerlendirileceği ve Sayın Genel Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleriyle düzenleyeceğimiz ‘Değer Katanlar Gecesi’ Elazığ adına tarihe geçecek bir gün olacaktır. Açılışların, temel atmaların, projelerin sunumları ile lansmanlarının yapılacağı gece ödül töreni ve gala yemeği ile sonuçlandırılacaktır. Tam gün dolu dolu geçecek olan programa tüm Meclisimizin eksiksiz olarak katılımını bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

AÇILIŞLAR VE ÖDÜL TÖRENİ YAPILACAK
Başkan Yaşar, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile yapılacak olan ‘Elazığ Ekonomisine Değer Katanlar’ programı doğrultusunda, bir çok organizasyonunun yanısra açılış törenlerininde yapılacağını belirtti. 

Başkan Hisarcıklıoğlu Elazığ'a Geliyor!