İdlib'te Hain Pusu!

MSB, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesinde, intikal halinde olan mehmetçiğe saldırı düzenlendiğini ve saldırı sonucunda sonucunda iki kahraman askerin şehit, üç kahraman askerin ise yaralandığını duyurdu.

İdlib'te Hain Pusu!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İdlib'ten şehit haberi geldi. Milli Savunma Bakanlığı'nın yaptığı açıklamada, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde arama tarama faaliyeti sonrası intikal halinde olan 2 askerimizin terör unsurlarınca başlatılan hain saldırıda şehit olduğu, 3 askerimizin de yaralandığı bildirildi.
YARALILARIN HASTANEDEKİ TEDAVİLERİ SÜRÜYOR
Bakanlıktan yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde arama tarama faaliyeti sonrası intikal halinde olan bir unsurumuza yapılan saldırı sonucunda iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, üç kahraman silah arkadaşımız ise yaralanmış ve derhal hastaneye sevk edilmiştir.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz."
"ALLAH'İM SEN BİZE ŞEHİTLİK NASİP ET"
Milli Savunma Bakanlığı, İdlib'te 2 kahraman askerin şehit olduğu haberini duyurdu. Şehitlerden birinin Kayserili Onbaşı Mücahit Sınırtepe olduğu öğrenilirken, şehide dair ortaya çıkan detay, yürekleri yaktı. 4 yıl önce Kayseri'de gerçekleşen hain terör saldırısı sonrası, Türk bayraklı bir fotoğrafını paylaşan şehit Sınırtepe'nin, "Allah'ım Sen bize şehitlik nasip et" diyerek dua ettiği görüldü.