İl Özel İdaresinden Asfaltlama Çalışması

Elazığ İl Özel İdaresi kendi ağında bulunan yerleşm birimlerinde asfaltlama çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor...

İl Özel İdaresinden Asfaltlama Çalışması

Kalkınmanın ve gelişmenin temeli ulaşımdır düşüncesi ile yol ve ulaşım hizmetlerini öncelik ve ağırlık veren Elazığ İl Özel İdaresi 2022 yatırım programı kapsamında başlattığı asfaltlama çalışmalarını şehrin birçok noktasında sürdürüyor.

Arıcak Erimli yolunun yanı sıra, Palu ilçesi Kayaönü Köyü ve Keklikdere Köyü’den BSK asfaltlama çalışmasını tamamlayarak hizmete açan Elazığ İl Özel İdaresi 2022 yılı yatırım programları dahilinde Palu İlçesi Örgülü Köyü 1.Kat asfalt kaplama yapım işi yüklenici firmanın altyapı çalışmalarını tamamlaması ile sathi kaplama döküm faaliyetlerine başladı.

PALU'DA Kİ ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI BİTTİ
Elazığ İl Özel İdaresine bağlı Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin Palu ilçesi Örgülü Köyü’nde yoğun bir tempoyla yürüttüğü asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol ulaşıma açılacak. Elazığ İl Özel İdaresi geçtiğimiz günlerde Palu ilçesinin Kayaönü Köyü’nde 1450 metre ve Keklikdere Köyü’nde 700 m olmak üzere toplam 2150 metre Bitümlü Sıcak Karışım uygulaması tamamlayarak hizmete açtı.

Elazığ İl Özel İdaresi ayrıca 2022 yılı KÖYDES ve ek yatırım programları dahilindeki yol genişletme, yol bakım-onarım çalışmaları, sanat yapıları ve kilitli parke döşeme çalışmalarını mevsim koşulları dahilinde şehrin birçok noktasında devam ettiriyor