'İnternet Medyacılığı Hızla Gelişiyor'

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığına nezaket ziyaretinde bulunarak 'son dönemde ilimizde faaliyetlerine başlayan haber sitelerimiz başarılı çalışmalara imza atıyor' dedi...

'İnternet Medyacılığı Hızla Gelişiyor'

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ile Saadet Partisi Tanıtım ve Medyadan sorumlı İl Başkan Yardımcısı Erhan Yumakgil, Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığına nezaket ziyaretinde bulunarak, haber sitemiz imtiyaz sahibi Erhan Bahçeci ile biraraya geldi.

Başkan Akın,  Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD) Başkanı ve haber sitemiz imtiyaz sahibi Erhan Bahçeci ile biraraya gelerek, gündeme dair görüş alışverişinde bulundu. 

Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Başkan Akın, teknolojinin hızla geliştiği bir dönemde ilimizde faaaliyetlerine başlayan haber sitelerinin çok güzel yayınlar yaptığını vurgulayarak, elazigyenihaber.com'a ve tüm çalışanlarına başarılar diledi. 

ELMİYAD Başkanı ve haber sitemiz imtiyaz sahibi Erhan Bahçeci'de nazik ziyaretlerinden ötürü Başkan Akın'a teşekkür ederek, siyasi çalışmalarında kolaylıklar diledi. 

'İnternet Medyacılığı Hızla Gelişiyor'