İrem Derici'den 'Elazığ' Paylaşımı

Elazığ konseri iptal edilen İrem Derici, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'Bende renk, dil, din, ırk ayrımı olmaz. Ben sadece Severim! Hemde çok severim! Seni çok seviyorum Elazığ ' dedi.

İrem Derici'den 'Elazığ' Paylaşımı

Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanlığınca organize edilen Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın da sponsor olduğu Geleneksel Salçalı Köfte Festivali’ne bu yıl sanatçı İrem Derici davet edilmişti.

KONSER İPTAL EDİLDİ
30 Eylül tarihinde Elazığ’da konser vereceği duyurulan İrem Derici, şehirde bazı grupların tepkilerini çekti. Bazı siyasi parti il temsilcileri ve bazı STK’lar İrem Derici’nin Elazığ’da konser vermesini istemediklerini açıklayarak konserin iptal edilmesini istediler. Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası de sanatçı İrem Derici’nin konserini bazı grupların tepkisi üzerine iptal etti.

DERİCİ TEPKİ GÖSTERDİ
Konseri iptal edilen Sanatçı İrem Derici, resmi sosyal medya hesaplarından açıklama yaparak konserinin iptal edilmesine tepki gösterdi. Sanatçı İrem Derici 30 Aralık 2021 tarihinde de Elazığ’da bir AVM’nin açılışında konser vermişti. Derici açıklamasını o konserin görüntülerini paylaşarak yaptı.

"SENİ ÇOK SEVİYORUM ELAZIĞ"
Derici paylaşımında "Sevenlerimle aramıza giremezsiniz" diyerek; “Tarih 30 Aralık 2021, ELAZIĞ KONSERİMİZ Görüyorsunuz İZDİHAMI, SEVGİ SELİNİ! Elazığ halkı beni istememezlik yapmamıştır, buna eminim, bizim her zaman özel bir bağımız oldu. Ben partiler üstüyüm, ben siyasetler üstüyüm! Ben SANATÇIYIM! Şarkılarım milyonlara hitap eder. Sevenlerimle arama giremezsiniz. En kısa zamanda bir şekilde sizinle buluşup şarkılarımı bağıra çağıra söyleyeceğim. Bunu da buraya not edin! Bende renk, dil, din, ırk ayrımı olmaz. Ben sadece SEVERİM! HEM DE ÇOK SEVERİM! SENİ ÇOK SEVİYORUM ELAZIĞ” ifadelerini kullandı. 

İrem Derici'den Elazığ Paylaşımı